Насосне обладнання

Насоси для штучних водойм: як обрати кращий?

Ставки з маленькими водоспадами останнім часом стають все більш популярними, влаштувати такий декоративний куточок для відпочинку намагається більшість господарів приватних будинків та готелів. Такого ефекту легко досягти за допомогою спеціального насосу. В цілому, для обладнання ставків використовують насоси різних типів, без них неможлива робота штучних водойм. Бо прилади не лише допомагають воді циркулювати по замкненій системі, а й скеровують її для очищення до фільтру.

Особливості сучасних насосів для ставків

Цей пристрій обирають з урахуванням розмірів водоймищ та завантаженності насосу. Якщо ставок планується на дачній ділянці, звідки ще й братимуть воду для поливання рослин, треба враховувати відстань до клумб, куди буде прокачуватися вода. Варто також не забувати, що чим вище розташовують насос, тим складніше йому забезпечувати постачання рідини.

Сучасні виробники пропонують моделі для штучної водойми:

  • з інертних матеріалів, до яких відносяться нержавіюча сталь та пластик;
  • з різними характеристиками за продуктивністю та потужністю;
  • з класом захисту різних рівнів.

Всі прилади безпечні, не складні в обслуговуванні, розраховані на безперервну роботу в енергозберігаючому режимі. Виділяють насоси для систем фільтрації, для ставкових водограїв, для водоймищ для плавання. Тож насамперед треба визначитися з моделлю, яка потрібна для вашого ставка.

Різновиди насосів для ставків

Для водоймища насос гарантує безперебійну циркуляцію води, всі сучасні моделі з задачею здатні впоратися. Але між основними видами пристроїв таки є відмінності, котрі треба брати до уваги.

Виділяють 2 різновиди насосів:

  • занурювальні — встановлюють під водою, працюють безгучно, рекомендуються для маленьких та середніх за розмірами ставків, надійна конструкція із захистом від корозії;
  • поверхневі — потужніші, встановлюють такі на великі водойми, в обслуговуванні нескладні, однак вирізняються шумом, вимагають захисту від вологи, тому для них забезпечують такий захист, а в холоди демонтують.

Для великих ставків фахівці радять купувати одразу 2 насоси, щоб перший подавав воду на каскад, а другий її чистив. Для невеличких водоймищ на дачах підійдуть дренажні моделі, вони працюють надійно, але погано вписуються в декор. І безперебійно працювати теж не будуть. Варто брати до уваги, що насоси для водограїв розраховані на роботу з чистою водою, а от ті, що подають рідину, оснащені більш потужними фільтрами.

Надійні насоси для будь-яких водойм від «Басейн-Маркет»

Наша компанія вже 20 років утримує на українському ринку лідерські позиції і пропонує товари тільки від відомих брендів. На сайті інтернет-магазину можна купити будь-який насос для штучного водоймища, ціна на будь-який варіант помірна, є моделі з регуляторами електричної потужності та без них, з ручним регулюванням протоку. Свою продукцію в каталозі пропонують компанії Jebao, Vagner, Van Gerven, SiBO.

«Басейн-Маркет» приймає замовлення з усіх міст України, доставку забезпечують кур’єрські служби. Щоб придбати товар, варто вписати в пошукову систему назву, виробника та свої вимоги, і одразу ж буде обрано оптимальний варіант для покупця. За необхідності завжди готові надати консультацію досвідчені спеціалісти. Мешканці Києва також можуть відвідати наш магазин офлайн і скористатися самовивозом, всі контакти зазначені на сайті.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Насоси для водойм саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15