Насоси для басейну

Правильно підібрана фільтраційна система та насос для басейну — це один із найважливіших факторів чистоти штучної водойми. Якщо вода в чаші буде чистою та прозорою, то купатися у власному басейні буде не лише приємно, а й цілком безпечно. Саме тому очищення води від різного сміття має проводитися регулярно з використанням відповідного обладнання та хімічних засобів.

Система фільтрації, незалежно від її конкретного різновиду, складається з певних елементів, кожен із яких відіграє важливу роль. Окрім самих фільтраційних установок, яких існує декілька видів (найпопулярнішими є пісочні фільтри), цілісна система для очищення також передбачає наявність гідравлічного насоса для басейну. За його допомогою виконується подача води та її циркуляція в контурі басейну, а також регулювання повноцінної роботи різних систем, що обслуговують водойму та забезпечують її повноцінне функціонування.

Щоб придбаний насос для басейну повністю справлявся із поставленими завданнями та ідеально підійшов для конкретної моделі штучної водойми, варто звернути особливу увагу на низку ключових параметрів під час підбору обладнання для фільтрації.

Які бувають насоси для басейнів

Існує декілька різновидів насосів для басейнів, кожен з яких має свої особливості та відмінності. До них належать такі основні види:

  1. Самовсмоктувальний циркуляційний насос для басейну з предфільтром. Монтаж такої системи можна здійснити як нижче, так і вище рівня води. Такий тип насоса для басейнів забезпечує забір та подачу води в басейн. При цьому розрахунок потужності проводиться так, щоб була можливість виконувати відкачування води щонайменше чотири рази протягом доби.
  2. Циркуляційний насос для басейну без предфільтрів. Цей тип помпи забезпечує постійний потік води для водних атракціонів (водоспадів, протитечій тощо).

Правильно вибраний насос для басейну використовується для системи очищення (фільтрації), для створення протитечії, водоспаду, штучної хвилі, гейзера, фонтану та інших атракціонів.

Як підібрати насос для басейну і не помилитися

Окрім запропонованої моделі насоса для басейну, для його підбору також необхідно враховувати інші не менш важливі фактори. Зокрема йдеться про такі параметри, що впливають на вибір конкретного насоса для басейну:

  • параметри водойми, де буде встановлений насос для басейну (об'єм);
  • призначення обладнання;
  • відстань подачі води;
  • наявна система фільтрації;
  • наявність чи відсутність префільтра;
  • продуктивність двигуна насоса для басейну.

Також варто звертати увагу на комплектацію, з якою пропонується насос для басейну, компанію-виробника та інші не менш важливі параметри. Щоб точно не помилитися і підібрати оптимальну модель насоса для каркасного басейну, звертайтеся за професійною консультацією до фахівців магазину Басейн Маркет.

Де придбати якісний водяний насос в Україні

Купити насос для басейну за прийнятною вартістю та з гарантією якості у Києві чи іншому місті України ви можете в інтернет-магазині Басейн Маркет. На сайті представлений широкий асортимент доступних різновидів насосів для басейнів від провідних виробників, таких як Pentair, Saci тощо.

Для придбання обраної моделі насоса для басейну, а також інших товарів для догляду за штучною водоймою залишайте заявку на сайті або звертайтеся за допомогою до спеціалістів магазину за контактними номерами телефону.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15