Фільтраційні установки для басейну

Фільтраційна установка для басейнів — це спеціальне обладнання, яке призначене для очищення води. Основна функція фільтрувальної станції полягає в усуненні забруднень з води, зокрема піску, пилу, листя та інших частинок. 

Фільтраційна установка складається з фільтра та насоса. Принцип роботи фільтраційної системи полягає в тому, що вода потрапляє до фільтра, де проходить крізь спеціальний матеріал, який утримує забруднення, а чиста вода повертається назад до басейну. Сам фільтр-насос для басейну може мати різні налаштування швидкості та потужності, що дозволяє забезпечити оптимальне обігрівання води в басейні та її циркуляцію. Окрім того, деякі фільтраційні установки можуть мати додаткові функції, на кшталт автоматичне відключення при перевищенні допустимого рівня тиску, автоматичні програми очищення та регулювання хімії для басейну тощо.

Фільтраційна установка для басейну: основні переваги

Окрім очищення та зменшення кількості бактерій та вірусів у воді, фільтраційна установка має ряд суттєвих переваг, як-от:

  1. Зниження витрат на хімію для басейну. Коли вода чиста, її можна обробляти меншою кількістю хімічних речовин.
  2. Економія часу та зусиль. Фільтраційна установка дозволяє зменшити регулярність очищення води спеціальними засобами та довше підтримує її чистою.
  3. Збереження здоров'я. Чиста вода в басейні знижує ризик зараження шкіри чи очей.
  4. Нижча ціна утримання басейну. Фільтраційний комплект дозволяє зменшити кількість води, яка потребує заміни, та знизити витрати на енергоспоживання.

Різновиди фільтрувальних установок для басейнів

Існують три основних види фільтраційних установок. Вони мають однаковий принцип роботи, відрізняються лише технічні характеристики насоса. Отже, насос для басейну може мати:

  • Пісочні фільтри. Насос з фільтром качає воду в бак, заповнений кварцовим або скляним піском, який затримує сміття. Піщаний фільтр необхідно міняти мінімум тричі на рік.
  • Картриджні фільтри. Виглядає як невеликий пластиковий корпус, всередині якого містяться пропіленові мембрани. Він легко виймається та промивається водою.
  • Діатомові фільтри. Всередині містять дрібнодисперсну діатомову землю, яка затримує навіть крихітні частинки. 

За типом монтажу фільтраційні установки також поділяють стаціонарні та підвісні. Перші встановлюються на землю, інші — вішаються на каркас басейну таким чином, аби фільтр занурився у воду. 

Як правильно вибрати фільтраційну установку

Фільтраційна установка для басейну є важливим елементом утримання басейну в належному стані. Щоб зробити правильний вибір, врахуйте об’єм вашого каркасного басейну, потужність насоса, необхідну частоту очищення та бажаний тип фільтрувального матеріалу. 

Басейн Маркет пропонує широкий вибір фільтраційних установок  з великим вибором характеристик. На сайті представлена зручна система фільтрів, тож кожен зможе знайти необхідну установку. Доставка обраних товарів здійснюється в межах України, а для мешканців Києва також доступний самовивіз. 

Якщо ж під час вибору виникнуть труднощі, консультанти магазину із задоволенням підкажуть та допоможуть.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Фільтруючі станції для басейнів саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15