Кнопки керування

Кнопки для керування водними атракціонами: особливості

Кнопка для керування водними атракціонами призначена для вмикання та вимикання додаткових розважальних пристроїв, до яких відноситься гідромасаж, водоспади, протитечії та інші забави. Такий елемент є частиною обладнання басейнів, саун, ванн. Водостійкість апарата забезпечується завдяки високому рівню захисту від вологи, пилу та бруду – IP68. Встановлюють вироби без застосування додаткових гумових накладок і ковпачків, вони повністю готові до експлуатації в тому вигляді, в якому продаються. Попадання крапель рідини, постійне вологе середовище, пара не можуть зашкодити працездатності кнопки.

Устаткування підходить для встановлення на стіну або борт, як у домашніх, так і в громадських басейнах, з різними типами чаш (бетон, скловолокно, збірні моделі та інші).

Які бувають кнопки керування водними атракціонами

Компанії виробники виготовляють кілька типів вимикачів водних розваг. Усі вони працюють за принципом прямого фізичного ефекту. Моделі кнопок бувають:

  • Пневматичні. Даний вид вважається найбезпечнішим, за їх допомогою можна регулювати увімкнення та вимкнення різних розважальних пристроїв, не виходячи з чаші басейну. Функціонує прилад відразу після натискання, це відбувається коли повітря, потрапляючи через спеціальну трубку, натискає на мембрану пневматичного перетворювача, що призводить до замикання або розмикання електричного контакту. Управління системою відбувається за допомогою щита, який може бути виготовлений із сталі або пластику із нержавіючими елементами. Встановлюється пневматична клавіша вище за рівень води за допомогою адаптера, в який підключається трубка, довжиною до чотирьох метрів, вона передає імпульс від натискання до щита. Розрізняються моделі за формою та потужністю сигналу, що передається (довжині троса).
  • Сенсорними. Конструкція виробу не має натискних елементів, що відрізняє її від інших моделей. Найчастіше їх встановлюють у лайнерних типах водойм, за допомогою підводного або наземного монтажу. Виготовляються кнопки з нержавіючої сталі, багато продукції має поліроване покриття поверхні та підсвічування.
  • П'єзокнопковими. Дана продукція не боїться води та вологи, що дозволяє встановлювати її у борт басейну. Виробляють пускові кнопки зі сталі, з високою стійкістю до корозії. Відрізняється модель підвищеним робочим ресурсом — до 50 мільйонів циклів. Це новинка на українському ринку, яка є покращеною версією пневматичних варіантів та працює на п'єзоефекті. Кнопки простіше монтуються, електробезпечні, герметичні та вандалостійкі.

Кожен тип вимикачів має свої переваги. Модельний ряд настільки широкий, що кожен бажаючий зможе підібрати продукцію за своєю перевагою та бюджетом. Клавіша для атракціонів є необхідним елементом, який допоможе значно розширити функціональні можливості басейну.

Вимикачі атракціонів для басейну від компанії Basmarket

Щоб підвищити зручність керування різними водними розвагами, виробники розробили лінійку різноманітних кнопок, які встановлюються у басейн. Такі клавіші допомагають вмикати та вимикати за допомогою натискання або дотику гідромасаж, водоспад, аеромасаж, привоток, гейзер, не виходячи з води. Інтернет-магазин Basmarket пропонує величезний асортимент продукції та комплектуючих для встановлення штучної водойми домашнього або громадського призначення. Компанія на українському ринку багато років, тож знає всі нюанси підбору товарів.

У колекції сайту можна знайти обладнання, хімію, аксесуари, атракціони, накриття, труби для басейнів, для легкого керування водними розвагами, магазин рекомендує встановити спеціальні вимикачі, серед яких великим попитом користується сенсорна та пневматична модель кнопок, забрати замовлення можна у місті Київ, або оформити доставку до будь-якого куточку України.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Кнопки керування саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15