Нагрівання води

Підігрів води у басейні — необхідність чи примха?

Наскільки комфортним буде плавання у басейні залежить від багатьох факторів. Один із найважливіших — температура води. Вона повинна бути не надто холодною, щоб не спровокувати захворювання й не викликати дискомфорт, але й не надто теплою, аби тіло надмірно не розслаблялося, оскільки це знижує ефективність тренування.

В басейнах різного призначення температура може відрізнятися. Так, для відкритих оптимальними вважаються 21-25 градусів, для закритих спортивних — 24-28. Підігрів води каркасного басейну, в якому плавають діти, доводять до 30 градусів.

Для підтримання комфортної температури у відкритій чи закритій водоймі використовують спеціальне обладнання. Найпопулярніші варіанти обігрівачів можна купити в нашому інтернет-магазині.

Підігрів води басейну: яке обладнання вибрати

Облаштувати підігрів води в басейні можна за допомогою приладів декількох видів:

Кожен із варіантів має свої переваги та особливості, які варто враховувати, вибираючи обігрівач для басейну.

Теплообмінник — це свого роду «батарея», яку під’єднують до основної домашньої опалювальної системи. Конструкція такого приладу нагадує колбу, всередині якої є змійовик з гарячою водою. Від нього тепло передається всьому басейну. Потужність теплообмінників буває від 13 до 120 кВт. Таке обладнання потребує небагато енергоресурсів й дає можливість регулювати температуру води.

Електрообігрівачі — обладнання з нагрівальним елементом. Зазвичай для басейнів використовують проточні варіанти з металевим чи пластиковим корпусом. Останні хоч не такі міцні, як з металу, проте вони більш стійкі до корозії. При виборі слід враховувати площу басейну і потужність приладу: на кожні 2,5 м3 потрібен 1 кВт. Головні переваги таких приладів — компактність та простота монтажу. З недоліків — не підходять для відкритих водойм об’ємом понад 45 м3 і закритих — більших за 60 м3.

Принцип дії теплових насосів базується на різниці температур. Тепло переходить від носіїв з високою температурою до більш холодних. Таке обладнання зазвичай використовують для обігріву вуличних басейнів. Такі прилади швидко нагрівають воду, працюють безшумно й малозатратні в плані енергоресурсу. Проте ціна у такого обладнання вища, ніж у інших типів обігрівачів.

Вибираючи агрегат для обігріву басейну, незалежно від типу, слід враховувати розмір водойми, потужність обігрівача, умови експлуатації, спосіб монтажу та кліматичні особливості. Проте якщо у вас виникнуть труднощі з вибором, фахівці компанії «Басейн-Маркет» порадять, яку модель краще купити, щоб вода нагрівалася швидко, а на підігрів йшло мінімум енергоресурсів.

Купити обладнання для підігріву басейну

Замовити найпопулярніші види обігрівачів для басейнів з доставкою по Україні можна на нашому сайті. Ми реалізуємо обладнання відомих вітчизняних та закордонних торгових марок. В каталозі знайдете великий вибір моделей обігрівачів різних типів, з різними технічними характеристиками. Серед представленого в каталозі є обладнання, за допомогою якого можна облаштувати якісний підігрів як великого спортивного басейну, так і компактної домашньої водойми. В асортименті є варіанти, які можна використовувати з відкритими і закритими басейнами. Також ми пропонуємо інше необхідне обладнання, наприклад, фільтри для басейну, а також хімію для басейну

Ми реалізуємо техніку лише тих торгових марок, які отримали чимало позитивних відгуків. А оскільки все обладнання отримуємо безпосередньо від офіційних постачальників, то можемо гарантувати його оригінальність та відповідність заявленим характеристикам.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15