Коагулянти та флокулянти для басейну

Навіщо потрібні флокулянти та коагулянти для басейну

Що ми уявляємо, коли говоримо про чистий басейн? Прозора вода без пластівців осаду, чисті стінки басейну без розводів, відсутність неприємного запаху та сторонніх утворень зеленого чи коричневого кольору. Ці явища є регулярними для штучних водойм. Уникнути їх допоможе лише ретельний догляд. Адже чиста вода — це не лише красиво та приємно для користування, а й безпечно.

Досягти освітлення води та її очищення допоможе механічна фільтрація в поєднанні з хімічними засобами. Циркуляція води через фільтр дозволяє зібрати великі частинки сміття та видимий осад. Їх можна вибрати за ступенем фільтрації та типом (картриджний, піщано-гравійний, діатомовий).

Але бувають випадки, коли навіть найкращий фільтр не справляється з очищенням. Якщо вода в басейні залишається каламутною, то в ній продовжують розмножуватися бактерії, які не затримуються фільтром. Це говорить про те, що слід вдатися до використання до хімічних препаратів. До таких відносяться коагулянти та флокулянти для басейну.

Як діють засоби для очищення та освітлення води

Принцип роботи хімічних речовин для очищення басейну полягає у поєднанні (склейці) дрібних частинок засмічень та утворень. Таким чином під дією коагулянтів та флокулянтів для басейну замість каламуті, яку не може вловити фільтр, виникають пластівці та згустки щільної консистенції. Коагулянти дозволяють їм осісти на дно, а також посилюють роботу інших засобів для дезінфекції води. А флокери ж, збираючи частинки забруднень у пластівці, залишають їх плавати у воді.

Ці перетворення дозволяють видалити зібрані частинки забруднення за допомогою водного пилососа або фільтрації. Переваги таких засобів від каламутної води є очевидними. Вони є ефективними та абсолютно безпечними для здоров'я людини.

Такі хімічні засоби не є повноцінною заміною очищення води. Вони доповнюють дію хлору та препаратів, що регулюють кислотно-лужний рівень.

Як правильно проводити очищення басейну флокером

Основні причини, які вказують на те, що настав час вибирати очищувальні засоби:

  1. Слабка робота фільтраційної системи. Слід підбирати фільтр згідно з обсягом водойми з достатньою потужністю насоса. Це дозволить очищувальним засобам рівномірно розподілитися у воді.
  2. Відсутність комплексного регулярного очищення. Спеціальні засоби для чищення, зокрема хлор для басейнів, і використання пилососів дозволить зберегти високу якість води, освітлити її та очистити від найдрібніших часточок.
  3. Виникнення водоростей. Цей процес можливий не лише у штучних водоймах (басейнах і ставках), а й у природних. Вода починає каламутніти, колір набуває зеленого відтінку. Все це супроводжується неприємним болотяним запахом. Усунути таке явище допоможе спеціальна очисна рідина.
  4. Неправильне дозування препаратів, що очищають. Для досягнення хорошого результату очищення важливо не забувати про засоби на основі хлору та активного кисню.

Перш ніж обрати препарати для очищення, необхідно перевірити рівень pH води. Він має бути 7.2-7.4. Тільки за такого показника хімія ефективно працюватиме.

Якщо застосування флокерів та коагулянтів для басейну не принесло очікуваного результату, і вода залишилася каламутною, слід застосувати шокову обробку. Для цього потрібен шок хлор або активний кисень.

Перед використанням ретельно вивчіть інструкцію, в якій наведено докладну інформацію для ефективного застосування. Проводьте всі маніпуляції у рукавичках. Бережіть свої руки від несприятливої хімічної дії. Дотримуючись усіх рекомендацій, вам вдасться досягти прозорості та чистоти води у вашій водоймі.

Як вибрати засоби для очищення басейну

Перед тим, як купити коагулянт для басейну, особливу увагу слід звернути на витрату препарату відповідно до обсягу води. Ця інформація, а також дані щодо регулярності застосування вказує виробник на пакуванні.

Коагулянти та флокулянти для басейну бувають у декількох формах. Рідка форма підходить для водойм, оснащених дозувальною станцією. Тому варто чітко дотримуватись рекомендацій, вказаних на пакуванні.

Коагулянти для басейну у формі таблеток найчастіше продаються фасованими у спеціальні мішечки. Мішечок поміщається в дозатор для хімії або скімер. Під час роботи фільтрації засіб розчиняється та дає необхідний результат.

Скоротити час очищення дозволять флокулянти для басейну у вигляді гранул. Їх слід розчинити в чистій воді окремо, а потім вилити рідину, що утворилась, у водойму та включити фільтрацію на декілька годин.

Придбати коагулянти та флокулянти для басейну можна на нашому сайті. Здійснюємо доставку по всій Україні, в Києві можна оформити самовивіз.



Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Коагулянти та флокулянти для басейну саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15