Забірні пристрої для басейнів

Водозабори для басейну

Під час монтажу будь-якого басейну необхідно продумати безліч деталей та придбати додаткове обладнання. Одними з найважливіших елементів для правильної експлуатації водяної чаші є забірні пристрої. Вони забезпечують забір води з басейну для подальшого фільтрування водного середовища. Без цього обладнання вода в чаші застоюватиметься, а сміття, що падає, призведе до швидкого розвитку різних патогенних мікроорганізмів у водному середовищі. Паркани водного середовища складаються з корпусу, захисної решітки або кришки, кріпильних та ущільнювальних елементів. Багато водозаборів оснащуються сітками, що утримують велике і середнє за розміром сміття. Це дозволяє уникнути попадання великих об'єктів у фільтри та поломки дорогого очисного обладнання.

Якими бувають забірні пристрої?

Насамперед пристрої для забору води класифікуються за призначенням для різних басейнів. Залежно від цього елементи можуть бути призначені для наступних типів чаш:

  • бетонних:
  • покритих керамічною плиткою;
  • покритих ПВХ-плівкою.

Водозабори найчастіше вбудовуються безпосередньо у стінки басейнів. На ринку можна знайти начіпні моделі, але вони менш зручні і не такі ефективні. Моделі для басейнів, покритих плівкою додатково закриваються ізоляційним шаром для збереження гладкої поверхні чаші. Також паркани можуть відрізнятися матеріалами виготовлення. Більшість моделей виготовляються із пластику, стійкого до нагрівання та механічних пошкоджень. Більш дороге обладнання виготовляється з нержавіючої сталі чи інших металевих сплавів. Ще однією відмінністю між різними моделями водозаборів може стати така додаткова функція як антивихор. Вода, потрапляючи в паркан, не утворює воронок і забезпечує максимально комфортне купання. Де купити якісні паркани води?

При покупці водозабору необхідно звернути увагу не тільки на матеріал виготовлення чаші басейну, але й на пропускну спроможність забірного обладнання. Моделі з високою пропускною здатністю необхідні для великих чаш, а також для громадських та вуличних басейнів. Для невеликої чаші у приватному будинку підійдуть паркани з низькою пропускною здатністю. У такому разі ви зможете ефективно очищати воду без створення зон зі штучною течією. Також важливо звернути увагу на діаметр решіток та тип з'єднання водозабору з чашею. Щоб підібрати водозабір саме під ваш басейн, зверніться за допомогою до фахівців інтернет-магазину basmarket.com.ua. Консультації надаються по телефону безкоштовно. Фахівці допоможуть вибрати відповідні за вартістю, способами кріплення та габаритами паркани для громадського басейну або організації невеликої зони плавання у дворі приватного будинку. В наявності представлені водозабори, а також засоби для басейну від перевірених брендів в будь-яких цінових категоріях. Також консультанти розкажуть, як провести правильний монтаж обладнання та на що потрібно звернути увагу, щоб запобігти поломці водяних фільтрів.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Забірні пристрої саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15