Обладнання для басейну

Басейнове обладнання

Мрії про власний басейн сьогодні можуть стати реальністю - не проблема побудувати басейн на дачі, в приватному будинку, але в будь-якому випадку для приватного композитного, надувного, каркасного або бетонного (дачного вуличного чи домашнього) маленького дитячого чи великого громадського плавального басейну (наприклад, у спортклубі) знадобиться спеціальне обладнання та обладнання, яке забезпечить комфортні та безпечні умови для купаючих та полегшить догляд та підтримання чистоти власникам.

Басейни можуть розташовуватися на відкритому просторі або у спеціально побудованому приміщенні, їх стіни виготовляють із різних матеріалів - поліпропілену, композитних матеріалів. Досить прості у встановленні та використанні каркасні конструкції. Виходячи з розмірів, місця розташування та матеріалу виготовлення басейну, вибирається і обладнання для нього. до них відносяться форсунки, скімери, донні сливи, переливні грати, забірні пристрої. Враховуючи, що дані елементи монтуються на етапі будівництва та їх заміна пов'язана з рядом труднощів, варто вибирати якісні пристрої. повинна проходити кілька разів на добу – чим більше людей користується басейном, тим частіше проводиться фільтрація. Фільтри для басейнів можуть бути:

  • піщаними - фільтруючим елементом є кварцовий пісок, яким наповнюється камера циліндрична. Проходячи через неї, вода очищається, а бруд осідає між частинками елемента, що фільтрує. Однією з переваг такого фільтра є невисока ціна;
  • діатомовими - маючи невисоку продуктивність, вони відмінно видаляють навіть найдрібніші домішки з діаметром від 1 до 5 мікрон, частіше використовуються у приватних спорудах. В основі цих фільтрів використовується діатомова земля, яка не лише позбавляє воду від забруднень, а й надає їй корисних властивостей.

За допомогою хлораторів, озонаторів, іонізаторів, систем використання активного кисню проводиться знезараження води. Залежно від навантаження на басейн змінюється кількість знезаражувальних засобів.

Насоси для басейнів необхідні наповнення ємності, зливу води, забезпечення прогону її через систему фільтрів. Вони можуть мати різну потужність та продуктивність, відрізнятися за особливостями конструкції. Самовсмоктувальні мають хороші показники потужності і можуть використовуватися навіть у великих басейнах, циркуляційні частіше застосовуються як додаткові пристрої для роботи джакузі або декоративного водоспаду. Щоб вода мала комфортну температуру, використовуються пристрої для її підігріву - електроводонагрівачі та теплові насоси, що мають високий ККД. Можна підключати наявні системи опалення.

Сходи та поручні дозволять безпечно виходити з води людям різного віку, їх вибирають, виходячи з глибини чаші.

Скільки коштує електрообладнання та інша апаратура для басейну, залежить від його якості, технічних характеристик, на вартість обладнання впливає потужність, продуктивність. Крім основного басейнового обладнання, можна підібрати і додаткове, яке дозволить зробити відпочинок комфортнішим. Якщо ви вирішили побудувати басейн або вже є його власником і замислюєтеся про його покращення та вдосконалення, приймаючи рішення, загляньте в каталог інтернет-магазину "Басейн-Маркет" - тут ви знайдете пристрої та комплектуючі, виготовлені за передовими технологіями, спрямованими на енергозбереження, зниження експлуатаційних витрат.

Де купити комплект обладнання для оснащення басейну за вигідною ціною у Києві та Україні?

Купити все необхідне основне та додаткове обладнання, комплектуючі та аксесуари для невеликих дитячих, надувних та каркасних, вуличних, дачних, приватних домашніх або громадських плавальних басейнів з доставкою у Запоріжжя, Харків та інші міста України можна в інтернет- магазині "Басейн-Маркет" (Україна, Київ), каталог якого містить великий вибір якісного обладнання від відомих виробників, а продаж здійснюється оптом та в роздріб. Наш магазин пропонує широкий асортимент товарів для басейнів, найдоступніші ціни.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15