Наповнювач для фільтра

Наповнювач фільтра для очищення ставка

Штучні водойми, як-от ставки, мають попит, оскільки вони гармонійно вписуються в ландшафтний дизайн котеджу, приватного будинку та дачної ділянки. Однак, для того, щоб така екосистема повноцінно функціонувала, важливо використовувати спеціальне обладнання для її обслуговування. Завдяки системам фільтрації, вода в ставку буде не лише прозорою, але й повністю придатною для проживання декоративних рибок і рослин. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісні наповнювачі для ставкових фільтрів за найвигіднішою ціною на українському ринку.

Види та особливості наповнювачів для ставкових фільтрів

Догляд за водою в штучній водоймі потребує певної уваги. Однак, за правильного розрахунку кількості насосів і фільтрів, майже будь-який користувач зможе впоратися з таким завданням. Варто зазначити, що фільтрації в садовому ставку не буває багато. Фільтрувальне обладнання працює в достатньо складних умовах, тому навантаження на його основні компоненти досить велике. Для того, щоб очищення води було дійсно якісним і ефективним, необхідно своєчасно промивати фільтри та змінювати наповнювачі вкладок.

Під час надмірного забруднення фільтрувальних наповнювачів, ви можете зіштовхнутися з такими неприємними наслідками, як значне ослаблення циркуляції, утворення застійних областей, поява неприємного запаху, що нагадує болото, погіршення якості води. Довготривале ігнорування проблеми може стати причиною захворювання і навіть вимирання мешканців штучної водойми.

Використовувані у ставковому фільтрі вкладки можуть належати до одного з таких типів:

 • дрібнопориста фільтрувальна губка;
 • кокосове волокно;
 • активоване вугілля;
 • середньопориста фільтрувальна губка;
 • цеоліт;
 • щітка з пластиковими щетинками;
 • фільтрувальні мати типу Матала (Matala);
 • плавуче біозавантаження Хелікс (Helix).

Відповідно, для таких вкладок можуть знадобитися різні наповнювачі — біосфери, пластикові спіралі, керамічні кільця або фільтраційна нитка. Вибір розхідних матеріалів здійснюється на основі особливостей і основних параметрів системи фільтрації, що використовується для очищення води в ставку.

Залежно від застосовуваних методів фільтрації, наповнювачі можуть бути механічними, біологічними або адсорбційними. Найбільш бюджетними є фільтраційні елементи механічного типу, які потребують періодичного промивання та своєчасної заміни, яку рекомендує виробник. Біологічні матеріали виконують поставлену задачу шляхом популяції бактерій-симбіонтів. Щоб їх не знищити, промивку таких елементів здійснюють з підвищеною обережністю, використовуючи для цієї цілі чисту воду з цієї водойми або ставка.

Найбільшу популярність сьогодні має адсорбційний наповнювач для ставкових фільтрів. Такі вироби не підлягають промиванню, тому обладнання достатньо просте в обслуговуванні та експлуатації. Очищення води за допомогою активованого вугілля та цеоліту здійснюється шляхом поглинання токсинів. Після забруднення такі наповнювачі потребують заміни.

Де придбати наповнювач для ставкового фільтра

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий асортимент наповнювачів, необхідних для обслуговування фільтра, що використовується для очищення води в штучних водоймах. Великий вибір продукції від найкращих виробників дозволяє кожному клієнту підібрати товар, який максимально відповідає наявним побажанням та вимогам.

Для отримання кваліфікованої консультації щодо вибору необхідних вам наповнювачів, уточнення умов та термінів доставки товару по Україні, а також оформлення замовлення достатньо зв'язатися з нами за вказаним на сайті basmarket.com.ua номером контактного телефону. Також ви можете узгодити з нашим менеджером найбільш зручний спосіб оплати.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Наповнювач для фільтра саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15