СПА басейни

Що таке SPA-басейни

Відпочинок у басейні сприяє розслабленню, зняттю втоми та напруження з усіх м'язів тіла. Щоб відновлення організму було максимально ефективним і швидким, бажано віддати перевагу спеціальним SPA-басейнам. Вони є великими чашами для води, оснащені безліччю важливих функцій. Як правило, басейни для SPA мають опції підсвічування та підігріву води, гідромасажу, очищення та безперервної циркуляції водного середовища замкнутим циклом.

SPA-басейни стануть незамінним рішенням для готелів, комфортних санаторіїв, салонів для СПА процедур та інших організацій, що надають послуги відпочинку та відновлення. Також басейн з широким функціоналом можна встановити на території приватного будинку або заміської дачі, щоб дозволити собі якомога частіше розслаблятися з найбільшим комфортом. Останнім часом у продажу зустрічається дедалі більше моделей, які можна встановити навіть у просторій ванній кімнаті.

Чим відрізняються різні басейни для SPA

Усі сучасні басейни для СПА можна розділити на дві великі категорії:

  • чаші для відпочинку;
  • плавальні моделі.

У першому випадку обладнання призначається виключно для розслаблення та позбавлення напруги в тілі. Чаші для відпочинку можуть призначатись як для однієї людини, так і для використання кількома людьми одночасно. У багатьох моделях передбачена можливість приймати водні процедури сидячи, напівлежачи та навіть лежачи. Чаші оснащуються різними масажними форсунками й часто постачаються в комплекті із вбудованими аудіосистемами для повного розслаблення. Плавальні басейни можуть створювати потужну штучну течію і дозволяють плисти проти потоку, зміцнюючи м'язи тіла. При цьому чаша займає досить мало місця та не вимагає великої кількості води для наповнення. Залежно від моделі чаша може оснащуватися ультрафіолетовими лампами для очищення води та працювати у кількох режимах потужності течії. Також багато сучасних SPA-басейнів для відпочинку або плавання управляються зі смартфона по Wi-Fi, що додатково підвищує зручність взаємодії з технікою.

Покупка SPA-басейну з доставкою в будь-яке місто України

Оскільки обладнання для СПА коштує дуже недешево і є складним у технічному плані, важливо здійснити покупку у перевіреному магазині. Додатково перед оформленням замовлення необхідно переконатися, що модель, яка вам сподобалася, точно підійде за розміром до ванної кімнати або веранди приватного будинку, а також влаштує вас по функціоналу.

Щоб позбавити себе болісно довгого вибору nf не турбуватися про доставку дорогого великогабаритного обладнання, зверніться до інтернет-магазину basmarket.com.ua. Ми працюємо в Україні вже понад 20 років і співпрацюємо виключно з надійними виробниками басейнів та супутніх товарів. У нас ви зможете придбати SPA-басейн з доставкою по країні на будь-яку адресу, а також хімію для басейну, при цьому замовлення буде здійснене в найкоротший термін. Усі клієнти отримують індивідуальні консультації щодо вибору обладнання для плавання та розслаблювального СПА з урахуванням бюджету, вільної площі та інших параметрів. Фахівці інтернет-магазину basmarket.com.ua докладно пояснять, чим відрізняються різні моделі чаш та допоможуть вибрати саме те рішення, яке найкраще влаштує вас за функціоналом. Також консультанти розкажуть, як встановити, приєднати та правильно обслуговувати обраний басейн.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Серед наших товарів найпопулярніші:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15