Фільтри біологічного очищення

Фільтри для ставка

Обслуговування ставка, в який постійно потрапляє сміття на кшталт листя, де залишаються продукти життєдіяльності мешканців водойми, розмножуються одноклітинні водорості, є складним завданням, якщо не використовувати спеціальні фільтри. Систему фільтрації води краще продумувати на етапі проєктування та монтажу ставка. Але ніщо не заважає додати біофільтр до вже наявної водойми для покращення якості води й естетики зовнішнього вигляду.

За своєю потужністю, методами очищення води, способом розміщення фільтри можуть бути дуже різними, тому кожен із покупців нашого інтернет-магазину basmarket.com.ua завжди може підібрати обладнання з урахуванням розмірів і призначення своєї водойми. Адже, як відомо, вимоги до якості води різні – одні для ставка для купання та зовсім інші для розміщення водних рослин із декоративною метою або вирощування риби.

Який біофільтр для ставка вибрати?

На це питання немає і не може бути простої відповіді, однаково пригожої для всіх. В одних випадках не вийде обійтися без аерації та застосування спеціальної хімії для штучних водойм, в інших – без дезинфекції води ультрафіолетом. Але в будь-якому випадку біофільтр для ставка з рибою – це те, з чого починається проєктування. Залежно від конструктивних особливостей біофільтри можуть бути:

- фільтруючі – занурювальні фільтри з насосом для невеликих ставків, забезпечені проточною ультрафіолетовою стерилізацією та іншими пристосуваннями для очищення води;

- напірні та безнапірні контейнерні або бочкові, які монтуються за межами ставка та забезпечують декілька рівнів очищення води (зокрема, біологічну, механічну та знезараження ультрафіолетом);

- ґрунтові, які являють собою споруди всередині водойми та забезпечують високий ступінь очищення і прозорість води плавальних водойм.

Розрізняються між собою біофільтри також продуктивністю, тривалістю безперебійної роботи між сеансами сервісного обслуговування.

Де купити біофільтр для ставка?

Там, де є обладнання, де є інтернет-магазин, в якому підбирають і продають професіонали, де гарний вибір моделей і можна купити все необхідне в одному місці за найкращою вартістю. В Україні це – інтернет-магазин basmarket.com.ua. Чому так? Та тому, що наша компанія може спроєктувати й реалізувати будь-який проєкт, пов'язаний зі штучними водоймами – від простого садового ставка на дачу до громадського аквапарку.

Ми 20 років у басейновому і ставковому бізнесі, тому обираємо товари для інтернет-магазину та рекомендуємо їх нашим покупцям, ґрунтуючись на власному практичному досвіді. Ми продаємо лише якісні біофільтри та хімію для штучних водойм, пропонуємо конкурентні ціни на продукцію завдяки великим обсягам продажу. Завжди надаємо гарантію, здійснюємо сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Критерії вибору товарів для інтернет-магазину та наших клієнтів: оптимальна вартість покупки, максимальна економія ресурсів під час роботи обладнання, зниження витрат на обслуговування. Ощадливим покупцям ми рекомендуємо заходити до нашого розділу "Акції". Протягом року ми встановлюємо знижені ціни на найбільш ходові позиції каталогу. Особливо багато сезонних знижок у нас пізньої осені та ранньої весни і, можливо, на початку літа, коли настає найкращий час задуматися про будівництво басейнів і ставків.

У нас можна вигідно придбати повний комплект обладнання для водойми, а також зробити невеликі за вартістю покупки. Наприклад, під час оформлення великого замовлення даруємо нашим клієнтам безкоштовну доставку по всій території України. Ми дбаємо про зручність розрахунків для наших покупців, тому покупку можна сплатити готівкою під час оформлення замовлення. Можливий безготівковий розрахунок. Також сплатити замовлення можна під час його отримання поштою. Залишилися питання? Сміливо ставте їх нашим менеджерам. Вони завжди готові допомогти вам із вибором біофільтрів для ставка, іншого необхідного обладнання та хімії, щоб зовнішній вигляд і стан вашої штучної водойми дарували вам радість і задоволення.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Фільтри біологічного очищення саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15