Запасні УФ-лампи та дроселя

Запасні УФ-лампи та дроселя

УФ-лампи для басейну використовуються для знезараження води. Змінні лампочки – це витратний матеріал, представлений перевіреними виробниками та покликаний сучасним шляхом знезаразити воду у басейні. Запасні деталі забезпечують якісну та безперебійну роботу. Однак, перед тим як купити запасну лампочку УФ, необхідно розібратися в їх різновидах. Використовуються дезінфікуючі ультрафіолетові деталі в закритих басейнах, а також відмінно впораються з роботою в невеликих купальнях.

Як вибрати змінні лампи - різновиди

Відмінна особливість будь-яких лампочок, які застосовуються в УФ-пристроях для дезінфекції водойм - це в першу чергу потужність. Однак запасна УФ-лампа має деякі різновиди, наприклад надводні — розміщуються поза водяним простором. Виступає такий різновид ламп у ролі окремої ємності, яка монтується до басейну. Після того, як вода пройде через ультрафіолетове свічення, рідина очищається та потрапляє в основний резервуар для плавання.

Багато недосвідчених власників басейнів можуть сплутати надводні лампи-підсвічування LED з очисною конструкцією. Ультрафіолетові лампи чудово підходять для експлуатації басейнів у сезонний час, оскільки можуть бути використані вночі.

Перед тим, як вибрати знезаражувальну лампу, необхідно врахувати низку важливих критеріїв:

 • тип конструкції — випромінювач УФ прямої дії, що вбудовується в конструкцію, необхідно застосовувати в басейнах, де присутні хлорування води;
 • потужність — вибір залежить від параметрів водойми, чим він більший і місткіший, тим потужніший і продуктивніший потрібні знезаражувачі;
 • пропускна система - який обсяг протягом однієї години здатна знезаразити лампочка;
 • довговічність — краще використовувати пристрої з тривалим терміном експлуатації, щоб рідше проводити заміни;
 • напруга - той тип, що найменш витратний і є правильним рішенням;
 • цінова політика — у середньому ціновому сегменті досить великий вибір УФ пристроїв для дезінфекції води.

Якщо лампочки перестали працювати, не потрібно одразу змінювати весь пристрій та переплачувати фінансово. Достатньо замінити деталі, що перегоріли, і заощадити тим самим кошти. Крім того, УФ-випромінювані деталі мають такі переваги:

 • проста конструкція забезпечує швидкий і не скрутний монтаж;
 • ультрафіолетові лампи, що вбудовуються, повністю безпечні;
 • за допомогою даних деталей можна забезпечити якісне та рівномірне знезараження води у басейні;
 • висока якість роботи завдяки продуктивності та довговічності LED або УФ підсвічування в приладі.

У комплексі лампочки можуть виступати в ролі додаткового очищення, тим самим знижуючи дозування хлору у воді та інших небезпечних сполук.

Де ще застосовується УФ-лампа?

Універсальна деталь з випромінюванням ультрафіолету застосовується не лише у сфері басейнів. Найбільш надійним способом з'єднати скло з іншими покриттями є використання УФ-лампочок у процедурі склеювання. Прилади, що використовуються в цій справі, повинні характеризуватися довжиною хвилі від 300 до 350 нм.

Полімеризація клею досягається двома етапами: спочатку висихає 70 відсотків клею, а потім видаляються зайві патьоки та остаточно просушується поверхня.

Швидкість висихання, а також якість процедури залежать від потужності лампи, а також особливостей клейової основи. Змінна лампа поступово впливає на з'єднання. Це економний варіант, щоб не змінювати всю конструкцію повністю, а замінити лише ті деталі, які перегоріли чи впали у потужності.

Перевага покупки в Басейн Маркет

Запасну LED лампу для УФ апаратів можна купити в інтернет-магазині Басейн-Маркет, де крім лампочок є безліч інших товарів, наприклад, необхідні засоби для басейну. У нас надано широкий асортимент, що включає товари популярних виробників - великий різновид моделей, якісні пропозиції за доступними цінами і тривалий термін експлуатації кожної лампи. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою за встановленими тарифами компанії. Можливий самовивіз із міста Київ. Консультанти дадуть відповіді на всі запитання та допоможуть оформити замовлення в каталозі Басейн-Маркет.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Запасні УФ-лампи та дроселя саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15