Будівництво басейнів

Виготовлення басейну «під ключ» від компанії «Басейн Маркет»

Мати власну зону для релаксу з водоймою у дворі приватного будинку — мрія багатьох наших співвітчизників. І варто зазначити, що послуга зведення басейнових конструкцій сьогодні досить затребувана. Важко недооцінити всі переваги, які дає відпочинок у води та водні процедури. До того ж, наявність власної водойми наголошує на статусі господарів будинку. Однак у багатьох людей будівництво гідротехнічної споруди викликає чимало питань, зокрема, цікавить ціна матеріалів, вартість проекту, за скільки часу можна побудувати домашній басейн, скільки в Києві та Україні коштує будівництво та монтаж «під ключ» солідної бетонної конструкції у дворі заміського будинку чи установка невеликого каркасного басейну на дачній ділянці, які розцінки на його обслуговування.

Дехто наважується на будівництво водойми власними силами, вивчивши в інтернеті або в спеціальній літературі основи процесу. Але треба врахувати, що навіть малогабаритна споруда вимагає дотримання багатьох технічних моментів, оскільки неправильне проектування може позначитися на функціональності об'єкта та його нетривалому терміні служби. В результаті — чималі додаткові витрати на ремонт або повну перебудову.

Найбільш вигідним рішенням, до якого вдаються багато власників земельних ділянок, є замовлення будівництва гідроконструкції у професійної компанії. Фахівці, які мають великий досвід роботи, зможуть грамотно розробити проект, спорудити конструкцію в короткий термін, оснастити всім необхідним обладнанням, щоб об'єкт міг безперебійно функціонувати, а власники не відмовляти собі в задоволенні насолоджуватися приємними водними процедурами.

Скіммерні басейни

Ідеальне рішення для приватного басейну

Переливні басейни

Естетичне та практичне рішення для приватних басейнів середнього розміру та комерційних водних комплексів.

Інфініті басейни

Дивовижні нескінченні басейни-інфініті. Найкрасивіші басейни, що розчиняються на тлі природи або зливаються з блакитними небесами.

Спортивні басейни

Ми проектуємо та створюємо спортивні басейни відповідно до світових стандартів та технологій.

Громадські басейни

Встановлюються в місцях громадського користування та передбачають відвідування великої кількості людей. До будівництва та утримання таких басейнів висуваються підвищені вимоги.

Побудувати бетонний, встановити каркасний басейн «під ключ» з компанією «Басейн Маркет»

Якщо вам необхідно побудувати сучасну функціональну штучну водойму «під ключ» за вигідною ціною в Києві, Одесі, Маріуполі, Миколаєві, Тернополі або в іншому населеному пункті країни, компанія «Басейн Маркет» (Україна) готова запропонувати найкращі умови співробітництва. Ми пропонуємо повний спектр робіт, починаючи з вимірів, складання проекту та кошторису, закінчуючи налаштуванням та запуском обладнання. Наша компанія входить до складу групи компаній з 20-річним стажем роботи в цій сфері бізнесу, забезпечуючи будівництво гідротехнічних споруд будь-якої складності.

Ми використовуємо високоякісні матеріали та передові технології енергозбереження, які допоможуть у рази знизити експлуатаційні витрати. Наші фахівці встановлюють преміальні сучасні системи водопідготовки, які забезпечують високу якість та безпеку води, використовуються технології із застосуванням озону (найефективніший метод дезінфекції), ультрафіолетових, електролізних установок. Також ми можемо забезпечити інтелектуальну систему управління гідроспорудою, за допомогою якої можна здійснювати контроль за роботою всіх його ланок.

Ціни на басейни в кожному окремому випадку розраховуються індивідуально, залежно від використовуваних матеріалів, технології будівництва, задіяного обладнання, габаритів конструкції (можна недорого). побудувати невелике водоймище на дачі або спорудити повноцінну громадську зону відпочинку аквапарку). Замовляючи будівництво у нас, ви можете розраховувати на найбільш вигідну вартість, тому що ми пропонуємо гнучку систему знижок, зокрема, при комплексному замовленні, а також акції під сезон та інші вигідні умови співпраці.

Будівництво бетонних басейнів за вигідними цінами: види та особливості конструкцій

Наша компанія пропонує великий вибір різноманітних рішень у плані організації басейнових конструкцій: від каркасних невеликих до повноцінних аквапарків. Пропонуємо послуги будівництва критих павільйонів, СПА, облаштування озер та ставків. Наші фахівці розроблять проект відповідно до ваших індивідуальних побажань будь-якого типу та складності:

  • спортивні;
  • громадські;
  • скімерні;
  • переливні;
  • інфініті.

Проектування та будівництво з установкою споруди «з нуля» від компанії «Басейн Маркет» доступне в будь-якому населеному пункті України, будь то Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Одеса, Харків, Херсон, Миколаїв, Львів, Вінниця та інші міста — наші майстри здійснять підготовчі роботи та збудують гідротехнічну конструкцію з дотриманням усіх будівельних норм та правил. Такий підхід гарантує високу якість виконання та тривалий термін експлуатації споруди.

Будівництво басейнів преміум класу