Засоби для обробки води

Як очистити воду в штучній водоймі

Вода в басейнах та штучних водоймах є сприятливим середовищем для розвитку шкідливих бактерій. В неї потрапляють часточки шкіри та волосся плавців, комахи, пил, листя. Видалити великі сміттєві частинки з поверхні води можна за допомогою скімера або сітки, але боротися з муловим нальотом на стінках і дні штучної водойми, а також з водоростями, які ростуть у ньому, не так легко. Вони особливо активно розмножуються в спекотну, сонячну погоду.

Вода стає мутною, набуває зеленуватого відтінку, має неприємний запах, схожий на болото, і може спричинити кишкові захворювання при потраплянні в рот. Виходить, що доводиться постійно зливати й замінювати воду, мити басейн мийними засобами, чистити його щітками або використовувати спеціальні препарати для очищення та дезінфекції.

Зазвичай такі препарати випускають у формі рідини, порошків або таблеток, і часто містять альгіциди та інші хімікати, які при неправильному дозуванні можуть спричинити сильні алергічні реакції як у дітей, так і у дорослих. Безпечними для здоров'я та екології є засоби біологічного очищення води, розроблені американською компанією Microbe Lift Ecological Laboratories.

У чому переваги засобів Microbe Lift

Під торговою маркою Microbe Lift компанія випускає широкий асортимент препаратів, які покращують якість води в будь-яких водоймах: рибогосподарських, птахогосподарських фермах, декоративних ставках, місцях для відпочинку та купання людей. Одним з таких засобів є Natural Algea Control, який регулює ріст водоростей і запобігає цвітінню водного середовища. Основною дієвою речовиною є лігнін. Це природна, безпечна речовина, що отримується з ячменевої соломи у вигляді екстракту. Препарат блокує розмноження патогенних бактерій, запобігає розмноженню водоростей і тим самим очищає воду.

Препарат Natural Algea Control має безліч переваг:

  • Не боїться різниці температур, нагрівання до 49 °C і охолодження до 0 °C.
  • Може використовуватися в будь-яку пору року.
  • Працює як у м'якій, так і у жорсткій воді.
  • Препарат безпечний як для людей, так і для тварин.

У закритій заводській тарі бактерії та засоби очищення води лишаються життєздатними протягом 5 років. Порівняно з біологічними препаратами інших виробників, Natural Algea Control є значно більш доступним за ціною і проявляє вищу ефективність.

Де придбати препарати для очищення води

Ви можете придбати рідкий засіб для боротьби з ростом водоростей Microbe Lift Natural Algea Control та інші препарати для очищення води в штучних водоймах, не виходячи з дому, оформивши замовлення в онлайн-магазині Басейн-Маркет. Компанія займається продажем сучасного високотехнологічного обладнання для басейнів, ставків і надає допомогу в їхньому проєктуванні, будівництві та обслуговуванні.

За допомогою зручної системи пошуку, витративши мінімум часу та зусиль, ви зможете знайти не тільки засоби дезінфекції, але й товари інших категорій: підводні ліхтарі та прожектори, озонатори, проточні фільтри, масажні форсунки та інші аксесуари. Оплативши покупку одним з запропонованих Басейн-Маркет способів оплати, ви отримаєте її в найкоротші терміни в одному з пунктів видачі транспортно-поштової служби у вашому населеному пункті. Вартість доставки визначається транспортною компанією.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Засоби для обробки води саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Серед наших товарів найпопулярніші:
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15