Донні гейзери для басейну

Донні гейзери для басейну — ефективний лікувальний кабінет

Напевно, багато хто чув про аеромасаж. Приємно ніжитись у басейні, коли мільярди повітряних бульбашок обволікають тіло, дарують йому неймовірне почуття розслаблення та комфорту. Вода, що вирує та піниться, насичується киснем. Виникає таке почуття, ніби опиняєшся в гірській річці, з її порогами та переливами, або на морському узбережжі, коли баранчики хвиль огортають і пестять тіло. Але все це в безпечних умовах, достатньо купити донний гейзер для басейну, встановити його та запустити в роботу.

Особливості та переваги донних гейзерів

Обладнання, що описується, встановлюється в дно чаші. Насправді бульбашки повітря здійснюють вертикальний аеромасаж. Обладнання створює повітряний теплий струмінь, що підіймає бульбашки повітря з дна. Водночас потужність потоку можна регулювати за власними побажаннями. На нижніх частинах тіла та ступнях розташовано багато біологічно активних точок і нервових закінчень. Тому насамперед на них відбувається вплив.

Використання донного гейзера дозволяє:

 • поліпшити кровообіг;
 • нормалізувати показники артеріального тиску;
 • ефективніше позбавлятися зайвої ваги;
 • впоратися з безсонням;
 • заспокоїти нервову систему;
 • повноцінно розслабитися;
 • позбавитися важкості в ногах;
 • зняти втому;
 • набратися бадьорості, сил.

Аероповітряні ванни також допомагають впоратися з болем, тому їх призначають фахівці, коли людині показані реабілітаційні заходи, пов'язані з проблемами з руховим апаратом. Деякі фахівці порівнюють ефект аеромасажу з мануальними процедурами, які в чомусь навіть перевершують останні.

Донний гейзер дозволяє також підвищити циркуляцію та фільтрацію басейну. Водні процедури з такою системою принесуть величезну лікувальну користь. Адже тепер можна зайвий раз не відвідувати тренажери та спортивні зали. Якщо купити та встановити в басейні донний гейзер, можна отримати особливий простір, де без проблем вийде і розслабитися, і набратися сил, і просто отримати необхідний масаж.

Де краще купити підводний гейзер

Наша компанія Басейн-Маркет займається продажем і проєктуванням обладнання для басейнів понад 20 років. До кожного замовлення ми підходимо максимально індивідуально, пропонуючи обладнання, яке дозволить впоратися з поставленими завданнями. У нас можна придбати круглі гейзери різного діаметру. Існують і конструкції квадратної форми. Висота у всіх моделей однакова — 100 мм. Нашим клієнтам ми пропонуємо індивідуальний підхід у підборі обладнання, додаткові знижки на замовлення обладнання для басейнів. Також можна купити каркасний басейн. У сезони часто проводять вигідні акції. Головне те, що ми пропонуємо справді якісне обладнання від відомих виробників.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Донні гейзери для басейну саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15