Комплектуючі до солярних накриттів

Комплектуючі до солярних накриттів

Солярні накриття — один із видів накриття для басейнів, що дозволяє захистити воду від потрапляння в неї зайвого великого сміття (етикеток, пакетів, опалого листя, пляшок тощо), а також прямих сонячних променів.

Вміст басейну загалом дуже вимогливий та особливий, адже потрібно піклуватися не лише про самі системи, а й про речовини, які застосовуються для їхньої справної роботи.

До солярного накриття, як і до будь-якого іншого накриття, йдуть різні допоміжні елементи. До таких відносять у переважній більшості випадків різні методи кріплення: коліщатка, статичні кріплення тощо.

Кожен із них має свої сильні та слабкі сторони, проте наявність кріплень обов'язкова для будь-якого накриття. Правильне поводження з такою конструкцією дозволить:

    знизити випаровування води аж до 90%;
  • знизити наявні витрати на утримання температури та рівня води на рівні у 2 рази;
  • підвищити температуру води в середньому на десять градусів Цельсія;
  • знизити наполовину кількість застосовуваних для очищення води реагентів;
  • підвищити загальну якість води за допомогою так званої бар'єрної функції.

Окрім цього, застосування солярної плівки дозволить покращити зовнішній вигляд ділянки, особливо у сезони негоди. Однак таке обладнання потребує ретельного догляду, що нехай і не важко виконувати, але пропускати чи ігнорувати процедури в жодному разі не можна.

Як доглядати за солярним накриттям та його комплектуючими?

Процес догляду досить простий. Варто просто дотримуватися зведення певних правил і не приймати поспішних рішень.

Насамперед, слід запам'ятати, що якщо конструкція знаходиться у зібраному стані, то її потрібно сховати від прямого сонячного світла. Найкращим варіантом буде використовувати для цього спеціальний чохол, що завдяки своїм конструкційним особливостям здатний відбивати світло. Як правило, він йде в комплекті з покриттям, проте його також можна замовити окремо.

У період очищення басейну плівку обов'язково необхідно витягувати. Краще робити це, незалежно від хімічного реагенту, що застосовується. Коли плавальний сезон добігає кінця, і ви впевнені, що басейном тривалий час ніхто не користуватиметься, — варто сполоснути плівку проточною водою зі шланга, а потім намотати на барабан.

Між сезонами варто тримати барабан із плівкою всередині приміщення, бажано там, де є опалення. В іншому випадку вона може промерзнути і стати непридатною. Комплектуючі набори варто зберігати разом із самим покриттям. Важливо простежити, щоб вибране місце було надійним. Елементи кріплення повинні міцно триматися на поверхні, не ковзати і не похитуватися.

Слід також зазначити, що солярна плівка є чудовим рішенням навіть для закритих басейнів. За таких обставин вона допомагатиме економити енергію, тим самим знижуючи вартість утримання басейну та його елементів. Окрім цього, наявність такого накриття дозволить повністю забути про грибок, неприємний, різкий запах та інші не особливо приємні моменти.

Де купити комплектуючі до солярних накриттів?

Купити будь-який вид накриттів, зокрема солярне, а також всі існуючі допоміжні елементи до них, можна, завітавши на сайт інтернет-магазину Басейн-Маркет. Окрім перерахованого, широкий асортимент пропонує всім охочим придбати каркасні басейни, резервуари, а також хімічні реагенти для систем.

У разі виникнення питань їх завжди можна поставити фахівцям сервісу Басейн Маркет, вони з радістю дадуть відповідь на все, а також за необхідності допоможуть зробити вибір відповідно до наявних умов.

Зробити замовлення досить просто. Необхідно лише пройти процедуру реєстрації та поповнити кошик бажаними товарами. Саме звідти їх можна замовити, вибравши один із безлічі представлених методів оплати. Після підтвердження платежу на вказану пошту або номер телефону прийде відповідне SMS-повідомлення. А завдяки акціям можна економити навіть у тих випадках, коли, здавалося б, вартість бути нижчою вже не може.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Комплектуючі до солярних накриттів саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15