Устаткування для спортивних басейнів

Обладнання для спортивних басейнів

Басейнів існує безліч: приватні призначені для індивідуального чи сімейного відпочинку, в оздоровчих застосовуються гідромасажні процедури, дитячі жабники допомагають малюкам опанувати основи плавання. Окремою категорією є спортивні басейни. Це особливий вид, де проводяться тренувальні збори чи змагання. Такі об'єкти потребують певної інфраструктури та специфічного обладнання. Купити таке обладнання для спортивного басейну можна онлайн в інтернет-магазині Басейн-Маркет.

Спортивне обладнання: що це та для чого призначене

Відмінність спортивних басейнів насамперед полягає в наявності доріжок. Стартові блоки трампліни, доріжки для плавання є базовим обладнанням кожного такого басейну. За допомогою роздільника доріжок можна легко поділити басейн на різні зони. Таким чином створюються місця для тренувань, які можна легко відокремити від зони відпочинку та відновлення.

Стартова тумба — обов'язковий атрибут там, де відбуваються змагання з плавання. Після звуку стартового пістолета плавець стрибає з неї у воду і починає заплив. Про важливість старту знає навіть спортсмен-початківець, тому тренування правильного стрибка, починаючи з відштовхування і завершуючи входом у воду — обов'язкова частина тренувального процесу. На нашому сайті представлені стартові тумби Golfinho заввишки 700 мм, виготовлені з нержавіючої сталі.

Розділювачі доріжок — аксесуар, який не тільки розділяє доріжки, якими пливуть спортсмени, гасить хвилі, а й служить для забезпечення безпеки під час змагань, допомагаючи уникнути зіткнень. Існують певні вимоги до цього обладнання, відповідність яким підтверджується сертифікатами. Регламентується висота поплавців над рівнем води, плавучість та спосіб закріплення.

Для того, щоб встановити розділову доріжку, знадобляться трос, карабін, стабілізатор, анкер, заставний елемент для анкера, натягувачі, кріплення. Конструкція анкерного з'єднання може бути різною, залежно від типу басейну та того, яка система фільтрації встановлена – скімерна або переливна.

Важливо, щоб кожен елемент був якісним, безпечним, зносостійким та стійким до впливу хімічних реагентів, що використовуються для очищення води.

Обладнання та інвентар для спортивного басейну

Компанія Басейн-Маркет має двадцятирічний досвід роботи у басейновому бізнесі. Ми пропонуємо клієнтам повний спектр послуг, починаючи від проєктування та будівництва басейнів і закінчуючи освітленням та нагріванням. У нас ви можете придбати насоси для басейну, фільтри для басейну та багато іншого. Пропоноване нами обладнання засноване на передових технологіях, є енергоощадним та допоможе суттєво знизити витрати на експлуатацію. Доставляємо товар по всій Україні за допомогою компанії-перевізника.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Устаткування для спортивних басейнів саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15