Бутилкаучукова EPDM мембрана

Гідроізоляція водойми є однією з ключових умов її справного функціонування. Під час її створення враховується рельєф земної поверхні, вид ґрунту, а також тип та місткість майбутнього ставка.

Для обробки ставків можуть використовувати ПВХ-плівку, яка має широку кольорову гаму, або бутилкаучукову мембрану, але фінальний вибір залежить від конкретного випадку, адже кожен тип має переваги.

Мембрана для ставка: ключові особливості

Геомембрана для ставка стане ідеальним вибором для покриття басейну з декількох причин:

  1. Стійкість до хімічних дій. Вода в ставку містить хімічні речовини, які можуть зашкодити покриттю. Бутилкаучукова мембрана для водоймища не вступає з ними в реакцію і стійка до будь-яких впливів.
  2. Висока гнучкість. Мембрана досить пластична та легко підлаштовується під форму водойми, що забезпечує герметичність навіть у важкодоступних місцях.
  3. Довговічність. Бутилкаучукова EPDM-плівка має високу стійкість до зношування та може прослужити до 50 років.
  4. Стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Ця плівка не вигорає на сонці та не втрачає своїх фізичних властивостей навіть під постійним впливом ультрафіолетових променів.

Як вибрати EPDM мембрану для штучного водоймища

Вибираючи мембрану для ставка, зверніть увагу на її товщину. Товстіша плівка краще захистить від проколів або інших пошкоджень. Також переконайтеся, що плівка сумісна з іншими матеріалами, які ви плануєте використовувати для створення ставка.

У Басейн Маркет величезний вибір EPDM-мембран, що не містять хлору та галогенів. Вони відрізняються товщиною та продаються в рулонах різної довжини. Доставка вибраних мембран здійснюється за допомогою поштових служб по Україні, для мешканців Києва передбачений самовивіз.

Тільки врахуйте, що недостатньо купити мембрану для ставка, її ще потрібно правильно встановити. Перед з'єднанням або встановленням мембрані слід дати 30-60 хвилин для вирівнювання температурного балансу. Далі під час монтажу для зручності можна використовувати каміння чи інші предмети без гострих кутів та виступів для тимчасової фіксації мембрани. Потім поступово наливайте воду в ставок, складаючи та підтягуючи мембрану в потрібну форму без будь-якого напруження. У міру збільшення обсягу води мембрана рухатиметься всередину та набуде форми похилих берегів та форми водойми. Після закріплення мембрани по периметру ставка, обріжте надлишки ножицями та ви отримаєте ідеальне покриття.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Бутилкаучукова EPDM мембрана саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15