Закладні елементи для басейну

Закладні елементи та особливості їх застосування

Під час будівництва басейну або фонтану використовуються так звані закладні елементи. Вони встановлюються в чаші басейну ще на етапі будівництва та відносяться до фундаментальних. Якщо у випадку з бетонним басейном їх необхідно монтувати перед заливкою бетону, то на пластикових вони встановлюються перед тим як опустити чашу в котлован. Точність встановлення тут відіграє вирішальне значення, оскільки після того, як резервуар буде завершено, дістатися закладених елементів стане непростим завданням. На сайті компанії Басейн-Маркет можна купити закладні елементи для басейну високої якості та за доступною ціною.

Основні види та призначення

Закладні деталі відрізняються різноманітністю форм, зовнішнім виглядом та своїми характеристиками. Одні з них відповідають за рециркуляцію та фільтрацію води, інші служать для підключення водоспадів і водних атракціонів. Встановлюються вони відповідно до проєктної документації та за певними правилами. Загалом можна виділити декілька основних типів таких елементів.

  • Скімери. Щоб комфортно розслаблятися в басейні, він, перш за все, повинен бути чистим і доглянутим. Скімер — це елемент, що відповідає за збирання сміття з поверхні води. Забір води скімером відбувається постійно, це дозволяє зберігати басейн у чистоті й вчасно прибирати опале листя, траву, фантики від цукерок та інше велике сміття, залишене гостями або принесене вітром.
  • Донний злив.Цей елемент дозволяє не тільки швидко злити воду, а й відіграє свою роль у фільтрації та підтримці чистоти. Якщо скімер відповідає за збирання верхніх шарів, то донний злив збирає те, що осідає на дно.
  • Переливні грати. Їхнє головне призначення — декорувати переливний жолоб басейну. Зазвичай виготовляються із міцного пластику або неіржавної сталі. Вони також здатні затримувати сміття, що потрапляє з водою на ґрати. Така система є альтернативою скімерам і має переваги. Ґрати легше знімати та в них більше відкритого простору, куди спрямовується бруд і сміття.
  • Форсунки. Обов'язкові закладні деталі, без яких уявити басейн просто неможливо. Ці невеликі пластикові елементи беруть участь у процесі циркуляції води, повертають її в резервуар з водою після фільтрації, використовуються для підключення підводних пилососів.

Вибираючи закладні деталі в басейн, важливо пам'ятати, що деякі з них призначені для бетонних чаш, інші використовуються під час спорудження склопластикових басейнів.

Весь спектр товарів для басейнів

В інтернет-магазині Басейн-Маркет покупці, які мріють про свою штучну водойму, можуть придбати все необхідне (наприклад, ті ж засоби для басейну) для того, щоб їхня мрія здійснилася. Ми пропонуємо повний комплекс обслуговування: від послуг з проєктування та будівництва до різноманітних аксесуарів та обладнання для ефективної експлуатації.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15