Чи варто купувати скімери для басейну?

Більшість власників приватних будинків та теплих дач намагаються обов’язково обладнати влітку у дворі куточок для басейну. Тим більше, якщо в родині є діти, і всі місяці літа вони проводять на вулиці. Найпростіший варіант — надувна модель, але якщо люблять купатися ще й дорослі, притому до холодів, краще поміркувати про стаціонарний басейн. Але в будь-якому варіанті неодмінно потрібно подбати про якісне очищення води, інакше купання стане небезпечним. А забезпечити це можуть тільки надійні скімери.

Чим корисний для басейну скімер?

Skim у перекладі з англійської означає «знімати верхній прошарок», фактично йдеться про своєрідну шумівку, тільки прибиратиме вона сміття з поверхні води. Листя, пелюстки квітів, дрібні гілки — все це треба вчасно чистити, щоб вода залишалася прозорою та безпечною для здоров’я. Скімер являє собою бак, до якого приєднані магістралі водозбору, рідина проходить до систем фільтрації.

Крім очищення води від сміття, скімер також:

  • використовується для закладання хімії;
  • допомагає контролювати глибину басейну;
  • дає можливість підключити гідропилосос.

Прилад обробляє близько 70% обсягу чаші, очищена й підігріта вода автоматично надходить через форсунки, тому кількість встановлених приладів має збігатися з кількістю подаючих форсунок. Тоді оброблятимуться всі прошарки води, не виникатиме порожніх зон на поверхні басейну.

Як обрати скімер?

Якісне обладнання зовсім не обов’язково має бути дуже дорогим. Сучасні виробники випускають різні моделі, котрі відрізняються за ціною, але при цьому зберігають високу якість. Звісно, не варто купувати скімер із дешевого пластику, такий протримається небагато років і швидко втратить товарний вигляд.

При виборі звертають увагу ще й на тип обладнання, виділяють їх декілька:

  • навісні або плаваючі — їх закріплюють на бортику, часто оснащують зворотною трубою, щоб прилад працював і на відтік, і на подавання води після очищення, такі моделі рекомендуються для каркасних басейнів;
  • вбудовані — встановлюються в стінці чаші під час будівництва конструкції, водозбірні отвори оснащують плаваючою заслінкою, котра блокує потрапляння води з нижчих прошарків, є моделі під плівкове облицювання, плиткову обробку, для монолітних конструкцій із бетону.

Скімер із пластику підходить для всіх типів басейнів, але якщо ви плануєте утримувати басейн не один рік, краще придбати товар із нержавіючої сталі. Цей матеріал надає декоративності, забезпечує більш тривалий термін експлуатації.

Найкраще очищення гарантують скімери від «Басейн-Маркет»

Наша компанія майже два десятки років представляє продукцію відомих брендів на українському ринку і має не тільки велике коло покупців, а й широкий асортимент. В інтернет-магазині «Басейн-Маркет» можна оформити купівлю скімера до басейну з доставкою у Львів, Київ та до будь-якого іншого міста України. Ціни на продукцію помірні. В каталозі представлені скімери з бронзи, пластику, нержавіючої сталі, є моделі навісні, під плівку чи бетон, а також така необхідна хімія для басейну.

Ми реалізуємо продукцію компаній Astral Pool, Fitstar, Hayward, MTS, Pahlen, Vagner, які гарантують високу якість. Для спрощення роботи клієнтів на сайті передбачена пошукова система, треба тільки вписати назву товару, його застосування та виробника, і одразу буде знайдено оптимальний варіант. Оплата приймається банківською картою, безготівковим переказом або готівкою при отриманні. Кияни можуть відвідати наш магазин ще й в реалі, адреса й телефони вказані на сайті.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Скімер для басейну саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15