Фільтри для ставка комбіновані

Як вибрати напірний фільтр для водойми

Зовнішній вигляд і стан води в водоймі, життєдіяльність рослин і риб безпосередньо залежать від системи фільтрації. Якщо в природних водоймах всі процеси аерації та руху водних мас відбуваються природним шляхом, то в штучних ставках необхідно використовувати спеціальне обладнання. Здоров'я екосистеми в водоймі можна підтримувати за допомогою біологічної або механічної форми фільтрації.

Сучасні виробники пропонують розглянути комбіновані фільтри, які передбачають декілька систем фільтрації. Вони складаються з декількох елементів. Механічна фільтрація можлива за допомогою сита або спеціальних фільтраційних матів і наповнювача, які затримують великі забруднення (листя, корм, водорості). На етапі біофільтрації використовується біозасипка, де розмножуються корисні бактерії, які переробляють відходи та різні органічні речовини в ставку на безпечні продукти. У деяких пристроях використовується ультрафіолет для боротьби з водоростями та патогенним середовищем.

Комбінований барабанний фільтр гарантує максимальне очищення, затримуючи бруд до 70 мікронів. Він відрізняється від звичайного барабанного фільтра наявністю спеціального модуля біологічного очищення, який гарантує високу якість води. Принцип роботи передбачає видалення механічних забруднень у барабанному фільтрі, після чого вода потрапляє в інший модуль, де проводиться біологічне очищення. Завдяки впливу аеробних бактерій покращується якість водних мас, в яких можуть жити риби та розвиватися рослини, а також переробляється аміак, нітрити та нітрати.

Переваги комбінованого фільтра

У комбінований фільтр вбудований спеціальний барабан. Вода потрапляє в цей барабан і проходить через спеціальну фільтрувальну мембрану, фільтрувальну сітку з нержавіючої сталі, на якій затримується бруд. Забруднення може призвести до зниження протоку води, що веде до утворення різниці між камерою з вихідною водою та камерою перед ситом. Система автоматичного очищення фільтра включає автоматичне промивання і протік води, після чого фільтрація відновлюється.

Конструкція фільтра для штучних ставків залежить від таких факторів, як загальна кількість води, тип водойми, кількість риби, яка впливає на показник розрахункового навантаження тощо. Щоб очистити велику водойму, використовується велика барабанна фільтрувальна установка з підводними заборами води, яка потребує технічного обслуговування. Поверхневі проточні апарати для ставка дозволяють прибирати плавучі забруднення, листя за допомогою скімера. Щоб боротися зі шкідливими організмами, грибками та синьо-зеленими водоростями, слід використовувати УФ-стерилізатори.

Переваги комбінованого фільтра:

  • високий ступінь очищення;
  • легкість в використанні;
  • мінімальні тиски, що дозволяє використовувати слабопотужні високопродуктивні економнасоси для циркуляції;
  • можливість затримувати забруднення розміром 0,07 мм;
  • часте промивання, тому відходи не деградують всередині;
  • працює без обслуговчого персоналу;
  • гарантує відмінне середовище для мешкання риб.

Якщо у вашому ставку росте карп кої, який дуже вимогливий до середовища проживання, але у вас немає можливості встановити барабанний фільтр, то варто придбати професійний напірний фільтр і насос. Завдяки автоматичному управлінню, вам не доведеться вручну вмикати пристрій. Після відключення живлення система знову запускається та продовжує працювати у звичайному режимі. За потреби ви можете використовувати ручну функцію промивки. Напірні фільтри виготовляються з високоякісних матеріалів, включно зі склопластиком, ПВХ, поліпропіленом та нержавіючою сталлю.

Де купити проточний фільтр для ставка

На сайті basmarket.com.ua представлений великий асортимент обладнання для очищення штучних водойм. Ви можете купити фільтр або насос для ставка зі швидкою доставкою по Україні. Під час вибору обладнання потрібно враховувати розмір водойми. Якщо ви не можете самостійно визначитись з моделлю, зверніться за допомогою до менеджера компанії, щоб отримати безкоштовну консультацію від фахівця. Оплатити замовлення можна безготівковим переказом, на банківську картку або готівкою під час оплати в офісі компанії. Самовивіз доступний лише в Києві, тому для мешканців інших міст діє доставка Новою Поштою.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Фільтри для ставка комбіновані саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15