Теплообмінники для басейну

Теплообмінники для басейнів — особливості та основні переваги

Теплообмінник — ефективний, довговічний та економічний спосіб підтримання оптимальної температури води в басейні. Головна особливість таких приладів в тому, що нагрівання водойми відбувається за рахунок теплоносія, отриманого з контуру опалення. При цьому басейнові теплообмінники мають власні датчики температури, за допомогою яких у водоймі автоматично підтримується заданий тепловий режим.

Конструкція таких агрегатів доволі проста: корпус із пластику, титану чи нержавіючої сталі, всередині якого містяться пластини, спіралі чи трубки, виготовлені з матеріалу з високою теплопровідністю. Залежно від внутрішньої будови, розрізняють трубчаті, спіральні та пластинчаті агрегати.

Теплообмінник — один із найпопулярніших варіантів обладнання, яке використовують для обігріву басейнів. А все тому, що агрегати такого типу мають низку переваг. Вони компактні, їх доволі легко встановити та під’єднати до системи. Вони високопродуктивні, при цьому споживають небагато енергоресурсу. Можуть використовуватися в водоймах з солоною і прісною водою. Це доволі витривале обладнання, яке здатне працювати без поломок багато років.

Ціна таких агрегатів залежить від технічних характеристик моделі. Проте в порівнянні з іншими популярними видами обігрівачів для басейнів, теплообмінники коштують недорого. Зокрема, в нашому інтернет-магазині таке устаткування можна придбати за доволі невисокими цінами.

Як правильно вибрати теплообмінник для басейну

Щоб теплообмінник якісно виконував свої функції, вибираючи модель, необхідно зважати на такі особливості:

  • потужність обладнання — головний критерій, показник вираховується індивідуально, зважаючи на об’єм водойми, вихідну і бажану температуру води, втрати тепла. Зазвичай для басейнів розміром до 50 м3 використовують теплообмінник потужністю близько 30 кВт, для обігріву 50-100 м3 — 40 кВт, понад 100 м3 — близько 70 кВт;
  • яку воду буде подавати теплообмінник — для прісної водойми підійде будь-який варіант, а для басейнів з солоною краще вибрати модель з більш стійкими до корозії титановими пластинами;
  • вид теплообмінника — вибираючи між трубчатим і пластинчатим варіантом, слід врахувати, що перші зазвичай більш практичні та довговічні, оскільки здебільшого оснащені титановими змійовиками, перевага пластинчатих — більший коефіцієнт теплопередачі та можливість збільшувати потужність, додаючи пластини.

Вибираючи модель, варто звернути увагу і на торгову марку. Обладнання відомих компаній хоч і коштує дещо дорожче, проте воно і більш надійне, служить довше. Якщо ви вперше вибираєте теплообмінник для басейну або бажаєте удосконалити систему обігріву й сумніваєтеся, якій моделі віддати перевагу, скористайтеся безкоштовною консультацією фахівців «Басейн-Маркет», які на рівні експертів знають усе про агрегати, представлені в нашому каталозі. Також ви можете вигідно придбати насос для басейну та фільтр для басейну в нашому інтернет-магазині.

Купити теплообмінник для басейну з доставкою по Україні

Клієнтам нашого інтернет-магазину не треба витрачати чимало часу на пошуки техніки, необхідної для облаштування басейну. Достатньо відкрити наш онлайн-каталог, вибрати обладнання з потрібними технічними параметрами, вказати адресу доставки і дочекатися, коли кур’єри привезуть замовлення. Купуючи теплообмінник в «Басейн-Маркет», можете бути певні, що замовляєте високоякісну оригінальну техніку, яка прослужить вам тривалий час без поломок.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Теплообмінники для басейнів саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15