Геотекстиль: варіанти від виробників

Сьогодні почесне місце серед затребуваних на будівництві матеріалів посідає геотекстиль, без нього не обходяться й дренажні та дачні роботи. Раніше його застосовували для змішування різних прошарків речовин, зараз беруть ще для дренажу та армування. Сучасні виробники випускають варіанти різні за міцністю, технологіями, матеріалами, що визначає й сферу їх застосування. Потрібен геотекстиль і для оформлення басейнів.

Види геотекстилю та їх характеристики

Це один із видів геосинтетики, при виготовленні якої використовують поліефірні та поліпропиленові нитки, це — найміцніший варіант. Також додають інші полімери та скловолокно, є геотекстиль із змішувальних ниток, з доданням бавовни та шерсті, для дренажу такий не підходить, а от для садових робіт — цілком.

За засобом виробництва геотекстиль розподіляють на:

  • голкопробивний — добре пропускає воду за рахунок еластичних отворів, найбільш підходить для дренажу на будь-якому грунті;
  • термофіксований — дуже міцний, вирізняється довговічністю, стійкістю до цвілі, але воду пропускає більше в поперечному напрямку, використовується для дренажу на грунтах із каменем та піском.

Ще використовується у виготовленні в’язально-прошивний спосіб, але він характерний для геотканини — одного із підвидів геотекстилю. Його купують для робіт по зміцненню та армуванню. Геотекстиль формують у рулонах, упаковують в чорну поліетиленову плівку, котра захищає від сонця і гарантує цілісність матеріалу.

На що треба звертати увагу при виборі геотекстилю?

Важливим параметром є ступінь еластичності та водопроникності, щільність вимірюється в г/м2 — грамах на квадратний метр. Для дренажу на нестабільних грунтах фахівці рекомендують обирати варіант на 300 г/м2, а для простих ландшафтних робіт вистачить щільності на 100 г/м2.

Орієнтуватися спеціалісти радять на такі показники:

  • 17,3 г/м2 — використовується для захисту насіння в грунті від птахів;
  • 42,6 г/м2 — потрібен, як фільтр у дренажній системі садків та городів, добре пропускає вологу, але не сонячне світло;
  • 250 або 400 г/м2 — підходить для облаштування ставків, клумб, ландшафтів.

Якщо обсяг робіт великий, то краще обрати варіант на 200 г/м2, котрий є оптимальним і для дренажних систем, і для ландшафтних робіт. Для басейну або ставка спеціалісти рекомендують купити геотекстиль лавсан, щільністю 250 г/м2, він стійкий до агресивного середовища, ультрафіолету, кислот, нетоксичний, зручний у роботі.

Де можна вигідно купити геотекстиль високої якості?

Щоб матеріал виправдав сподівання і служив міцним захистом, шукати товар треба у надійних виробників. Саме таку продукцію пропонує покупцям інтернет-магазин «Басейн-Маркет», котрий вже більше 20 років працює в басейновому бізнесі. Ми співпрацюємо тільки з популярними брендами, в каталозі можна відшукати продукцію від Emaux, Van Gerven, Astral Pool та багатьох інших виробників.

На сайті «Басейн-Маркет» можна вигідно купити якісний геотекстиль, ціна за м2 помірна, замовлення відправляються у Львів, Київ, Харків та багато інших міст України. Своєчасну доставку забезпечують кур’єрські служби за встановленими тарифами. Мешканці Києва можуть відвідати магазин в реалі, адреси вказані на сайті, для відвідувачів у столиці доступний самовивіз.



Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Геотекстиль саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15