Допоміжні матеріали

Допоміжні матеріали для труб і фітингів басейнів

Кожна людина у спекотні дні мріє про те, щоб поринути у прохолодну воду. І така мрія може стати реальністю, якщо збудувати свій басейн або купити каркасний. І для його створення важливо підібрати якісні матеріали. Однак, щоб система з'єднань працювала, знадобляться допоміжні матеріали для труб і фітингів басейнів. Правильні та якісні з'єднання допоможуть запустити басейн і користуватися ним без труднощів і проблем.

Різновиди й особливості допоміжних матеріалів

Для різьбових з'єднань деталей знадобиться герметик. Він служить для забезпечення герметичності пневматичних і гідравлічних систем, що знаходяться під тиском і працюють в умовах вібрації.

Герметик може мати водостійкий ефект. Належить до монтажних видів клею, використовується для будівництва різноманітних водно-повітряних об'єктів, з урахуванням басейнів для плавання. Наявність високого ступеня адгезії дозволяє засобу скріплювати різноманітні матеріали будівельного типу: метал, полімери, скло, бетон, камінь, дерево. Завдяки особливій консистенції герметик не лише ущільнює шви та трубні з'єднання, а й закриває дрібні тріщини.

Також одним із різновидів герметика вважається тефлонова нитка. Базовий матеріал — політетрафторетилен (тефлон). Нитка герметизує будь-які з'єднання різьбового типу та працює з трубами різних діаметрів. Такі труби встановлюють у водопровідних, вентиляційних та опалювальних системах. Особлива формула дозволяє засобу не виділяти токсичні сполуки. Так досягається відповідність вимогам санітарної гігієни.

Також у багатьох роботах застосовується лубрикант мультиспрей. До його основних функцій можна віднести:

  • очищення — легке видалення жиру та бруду з підшипників, колісних дисків, зубчастих передач, велоланцюгів;
  • змащування — для замків, петель, зчеплень, різноманітних рухомих з'єднань;
  • захист — кріплення та з'єднання надовго змащуються, засіб протистоїть окислювальним процесам і не твердне навіть після тривалого користування;
  • інтенсивне відновлення — засіб швидко роз'їдає іржу, а також різні затверділі речовини, особливо на болтових і гайкових кріпленнях.

Окрім цього, одним із допоміжних матеріалів вважається змазка. Нею працюють на поверхнях із металу, які не перебувають під впливом екстремальних тисків і температур. Гарантується захист гумотехнічних виробів. Під час тривалого зберігання та транспортування консервуються зовнішні поверхні механізмів і металеві вироби. Захищаються руки під час роботи з клеєм і монтажною піною, а також гумові ущільнювачі систем очищення води басейнів.

Технічне волокно виготовляється з розплавленого тефлону (політетрафторетилену), має вигляд тягучої пасти. Використовується під час роботи з будь-якими трубами, створеними з ПВХ і металу, а ті, своєю чергою, встановлюються в системи, де спостерігається надлишковий тиск води або повітря.

Для холодного оцинкування деталей басейну може знадобитися спеціальний цинковий аерозоль. Він створений на базі цинкового порошку із вмістом останнього понад 98%. Потрібен для ремонту місць ушкоджень чи покриття зварних швів оцинкованих деталей. Дає надійний захист від корозії на тривалий термін.

Фаскознімач для труб ПВХ використовується, щоб створювати на полімерних трубах конусоподібний зріз різного діаметру. Доводиться зменшувати діаметр наконечника труби, коли під час складання фітингового або трубопровідного з'єднання складання відбувається з докладанням великих зусиль. Ще якщо під час ізоляції з'єднань застосовуються герметики, рідкі або у вигляді пасти, і існує небезпека їхнього скочування з потрібної ділянки поверхні.

Чому варто здійснити покупку в нашому магазині?

Басейн-Маркет пропонує величезний вибір допоміжних матеріалів для створення якісного басейну. Усі вони ретельно відбираються та поставляються виключно перевіреними постачальниками. Тому вони добре виконують свою функцію. Наші фахівці завжди радо допоможуть із вибором. Доставка здійснюється у будь-який зручний спосіб по всій території нашої країни.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Допоміжні матеріали саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15