Переливні грати

Ґрати-перелив у басейн: що це

Конструкція стаціонарного басейну з бетонною чашею визначає не тільки комфорт його використання, а й довговічність. Відповідно, до її вибору варто підходити уважно та обдумано. Сьогодні фахівці можуть запропонувати декілька варіантів конструктивного виконання, але найбільшою популярністю користуються системи з переливом. Вони передбачають фільтрацію верхніх водних мас через решітки, розташовані зовні бортів по всьому периметру. Конструкція переливного типу підвищує зовнішню естетику резервуара, тому що дозволяє наповнити чашу водою до країв.

Проєктування басейну переливного типу дещо складніше, ніж будь-якого іншого, оскільки є необхідність у точних розрахунках для того, щоб вода, що переливається за борт, йшла в ґрати, а не розтікалася навколо резервуара. Рекомендується звернутись за допомогою до фахівців, які допоможуть визначитися з зовнішніми ґратами з урахуванням усіх супутніх факторів. Також слід врахувати, що реалізація проєкту може зайняти більше часу та вимагатиме додаткових фінансових витрат для зміцнення елементів.

Переливні ґрати для басейну: які можна купити в Україні

Система переливу почала активно використовуватися у світі відносно недавно, але швидко набула популярності. Її використовують як для будівництва громадських, так і для приватних, спортивних басейнів. Відповідно, виробники спеціальних комплектувальних елементів поспішили наповнити ринок різними варіаціями компонентів для неї. Можна придбати переливні ґрати, виготовлені з таких матеріалів:

 • пластик;
 • пластик ABS;
 • нержавіюча сталь.

Останні є найбільш міцними та довговічними завдяки унікальним властивостям металевого сплаву, з якого вони виконані. Але і їхня вартість вища за інші.

Пластикові ґрати мають найбільш доступну вартість, але необхідно розуміти, що їхнє допустиме навантаження обмежене. Відповідно, за умови інтенсивної експлуатації можливе пошкодження, що призводить до травматизації. Більш міцний та зносостійкий пластик ABS за характеристиками зносостійкості на порядок вищий за звичайний пластик. Також він забезпечує хороший рівень зчеплення із гумовими підошвами пляжного взуття. Також перед придбанням необхідно врахувати такі параметри, як ширина та висота елементів. Інтернет-магазин компанії Басейн-Маркет пропонує своїм клієнтам найширший асортимент товарів цієї категорії від кращих виробників, вартість яких повністю відповідає їхній якості та терміну служби.

Переливні ґрати для басейну: найповніший каталог на basmarket.com.ua

Здавалося б, така дрібниця, як зовнішні ґрати для системи переливу не зможуть вплинути на експлуатаційні характеристики резервуара. Насправді найменша технічна невідповідність призводить до збоїв у роботі системи фільтрації верхніх водних мас. Як наслідок, вода швидко забруднюється, змінює колір, набуває неприємного запаху. Окрім того, що купатися стає неприємно, з'являється суттєва загроза здоров'ю, оскільки недостатня або неправильна фільтрація призводить до активного розвитку патогенної мікрофлори, усувати яку досить затратно.

Виходячи з вищесказаного, легко зрозуміти, що необхідно точно дотримуватись рекомендацій проєктувальників щодо технічних параметрів ґрат. На сайті basmarket.com.ua можна придбати вироби різної ширини:

 • 195 мм;
 • 196 мм;
 • 200 мм;
 • 245 мм;
 • 246 мм;
 • 250 мм;
 • 295 мм;
 • 296 мм;
 • 336 мм.

Також у каталозі представлені вироби різної висоти — 20, 22, 34, 35 мм. Якісні переливні ґрати для басейнів, ціна яких більш ніж виправдана функціональністю, дозволить значно скоротити витрати на хімію, а також дозволить скоротити кількість замін води у резервуарі. 

Окрім решіток, ви можете придбати у нас фільтри для басейну, та інше обладнання.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Переливні грати саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15