Тестери (pH, хлор), фотометри

Навіщо потрібні тестери води

Для того, аби підтримувати басейн у чистоті, запобігати появі нальоту, слизу, водоростей, позбавлятися від бактерій та інших хвороботворних патогенів, не обійтися без спеціальної хімії. Проте аби правильно підібрати дозування того чи іншого препарату й мати гарантію, що хімія подіє передбачувано, необхідно знати основні показники складу води, як от рН, концентрацію хлору, брому, мінеральних солей тощо. Причому робити аналіз необхідно доволі часто — як мінімум кожні 7 днів. Навіть якщо водоймою за цей період майже не користувалися.

Звичайно, максимально точно й повно визначити хімічний склад води у басейні можна лише у лабораторії. Проте аби полегшити життя власникам басейнів, були створені спеціальні пристосування — тестери для води. З їх допомогою можна в домашніх умовах визначити основні хімічні показники будь-якої водойми. Саме з тестерів слід розпочинати формувати свою «аптечку» для басейну. Залишилось лише з’ясувати, яким тестерам віддати перевагу.

Як вибрати тестер якості води у басейні

Усі тестери, які пропонують сьогодні вітчизняні та зарубіжні виробники, можна розділити на дві групи:

  • комплексні — допомагають контролювати одночасно декілька показників хімічного складу води;
  • вузькоспрямовані — вимірюють якийсь один показник.

Залежно від потреб, тестери можна купувати як окремо, так і готовими наборами.

Тестери для контролю за якістю води у басейні бувають у формі таблеток, крапель, індикаторних смужок. Також є портативні електронні прилади для вимірювання хімічних показників води. Кожен із варіантів має свої особливості, які слід враховувати.

Тестери у вигляді індикаторний смужок коштують недорого, ними легко користуватися. За принципом дії нагадують лакмусовий папірець, який змінює колір під дією певного середовища. Такий метод дає не надто точний результат, хоча дозволяє зорієнтуватися, що відбувається з водоймою в хімічному плані.

Тестери-таблетки і краплі діють за схожим принципом, як і смужки. Для аналізу беруть невелику кількість води, розчиняють у ній таблетку чи краплі й знову аналізують, як змінився колір рідини. В порівнянні зі смужками таблетки та краплі дають більш точний результат, при цьому також коштують недорого.

Тим, хто бажає проводити в домашніх умовах максимально точний аналіз води, варто купити електронний тестер. Це компактні прилади, зручні у використанні, які здатні також вимірювати одразу декілька показників води. Чи не єдиний недолік таких тестерів — висока ціна.

Де купити тестери для води з доставкою по Україні

Купити недорого тестер будь-якого типу (таблетки, краплі, тест-смужки, електронні прилади) можна в нашому інтернет-магазині. В каталозі є засоби для вимірювання рівню рН, концентрації хлору, активного кисню, мінеральних солей. На вибір покупців представлені як вузькоспрямовані тестери, так і варіанти для комплексного аналізу. Купуючи хімію і тестери для басейну в нашому магазині, можете бути певні у високій якості та оригінальності продукції. Ми продаємо лише сертифіковані засоби найпопулярніших вітчизняних та європейських брендів. Якщо ж вам знадобиться допомога у виборі тестерів, ми готові відповісти на ваші запитання та порадити оптимальний варіант саме для вашого басейну.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Тестер для води саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15