Забірні пристрої для ставку

Забірні пристрої для вашого ставка

Прозорий, чистий і привабливий ставок може стати справжньою прикрасою вашої прибудинкової та дачної території. Однак для нормального функціонування штучної водойми важливо дотримуватись комплексного підходу до його обладнання та обслуговування. Однією з необхідних складових є донний забір води для ставка, головне завдання якого полягає в транспортуванні води на фільтрацію та її спуску у разі необхідності, наприклад, для очищення або консервації на зимовий період.

Основні види забірних пристроїв для ставка

Устаткування ставка зазвичай розробляється на етапі проєктування та початку будівництва, адже для повноцінного функціонування штучної водойми важливо, щоб вода циркулювала по системі, не застоювалась та проходила своєчасне очищення. Залежно від поставлених завдань, сьогодні використовуються наступні види забірних елементів:

  • класичний донний забір — призначений для усунення сміття з дна штучної водойми, подачі стоячої води на фільтрацію та випуску рідини в холодний період року;
  • донний забір з функцією аерації — забезпечує циркуляцію рідини по всій водоймі шляхом її змішування з повітряним потоком, що відбувається паралельно забору води на фільтрацію;
  • зворотні форсунки — спеціальний пристрій, головна функція якого полягає в поверненні води, що пройшла фільтрацію, у водоймі, також забезпечує циркуляцію водних мас, запобігаючи утворенню застійних зон;
  • труба дренажна забірна — спеціальна труба, яка встановлюється в зонах регенерації води або біоплато плавальних ставків або біобасейнів та забезпечує рівномірний забір води по всій площі зони очищення.

Донні забори води виготовляються як з боковим відводом води, так і прямим, що дозволяє задовольнити потреби будь-якої системи очищення води та різних систем монтажу.

Зворотні форсунки є двох типів:

  • стінові форсунки;
  • донні форсунки.

Стінові форсунки встановлюються на стінках ставка, а донні — на дні. Встановлена на стінці форсунка створює поверхневий потік води, який направляє плавуче сміття в скімер. Донні форсунки встановлюються в біоставках та біобасейнах, щоб запобігти накопиченню осаду на дні. Навіть такі маленькі деталі можуть значно покращити якість води в ставку.

Більшість сучасних виробників обладнання для обслуговування штучних водойм рекомендують разом з донними заборами встановлювати попередні фільтри, призначені для захисту насосів від забруднення великим сміттям та осадом. Такий підхід до облаштування ставка дозволить знизити навантаження на використовуване обладнання та суттєво продовжити його термін служби. Під час вибору забірних пристроїв важливо враховувати діаметр використовуваних у системі відведення труб.

Де купити забірні пристрої для ставка в Україні

На українському ринку представлений великий асортимент забірного обладнання, призначеного для штучних водойм і басейнів. На сайті basmarket.com.ua ви знайдете все необхідне за найвигіднішою ціною в Україні. Ми пропонуємо виключно якісні вироби від відомих на світовому ринку виробників. Усі продукти, представлені в каталозі, сертифіковані й відповідають суворим стандартам. Великий вибір забірних пристроїв, представлених у нашому інтернет-магазині дозволяє кожному користувачеві підібрати продукцію, яка максимально відповідає наявним вимогам і побажанням.

Для отримання кваліфікованої консультації щодо вибору обладнання, уточнення технічних параметрів, умов і термінів доставки, а також оформлення замовлення достатньо зв'язатися з нами за вказаним на сайті basmarket.com.ua номером телефону. Також ви можете узгодити з менеджером найзручніший для вас спосіб оплати товару. Наші досвідчені спеціалісти завжди готові відповісти на ваші запитання та допомогти вибрати обладнання, яке оптимально підійде для вирішення поставлених завдань.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Забірні пристрої для ставку саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15