Накриття для басейну

Захисне накриття для басейну

Якщо басейн розташований на відкритому просторі, актуальним є питання захисту його від попадання сміття — гілок і листя дерев, пилу, папірців, які можуть заноситися вітром. Особливо необхідне накриття, якщо басейн використовується періодично, розташований під деревами. Якщо в сім'ї є маленькі діти, то запобігти їхньому падінню у воду також допоможе спеціальне накриття, яке має досить високу міцність.

Сьогодні виробники пропонують великий вибір захисних тентів, павільйонів, ролетних покриттів, плівок. Вибір оптимального варіанту залежить від умов експлуатації, місця розташування об'єкта, наявності маленьких дітей і тварин, клімату, фінансових можливостей покупця.

Яке накриття для басейну краще купити

Існує декілька видів накриття для басейнів, кожен з яких має свої переваги та недоліки.

Солярна плівка відрізняється легкістю, енергоощадними властивостями, стійкістю до ультрафіолету та впливу хімічних речовин, невисокою ціною. Вона виготовляється з досить щільного поліетилену, а прошарок із бульбашок дозволяє плівці утримуватися на поверхні води. Таке плаваюче накриття забезпечує захист від бруду та сміття, зменшує тепловтрати, випаровування води, може використовуватися як для критих басейнів, так і для тих, які знаходяться на відкритому повітрі, наприклад каркасних басейнів. Не позбавлена солярна плівка й недоліків — її легко пошкодити гострими предметами, вона не витримує важких речей, тому не зможе служити захистом від падіння в басейн. Для більшої зручності під час використання сонячного покривала застосовуються спеціальні механізми, які дозволяють змотувати й розмотувати плівку та фіксувати її.

Павільйони — накриття, що мають високу вартість, зовні нагадують теплицю. Виготовляють їх із полікарбонату, оргскла та алюмінієвого профілю. Павільйони можуть бути стаціонарними та пересувними. Відмінними рисами такого типу покриттів є міцність, довговічність, надійний захист, естетичний вигляд.

Ролетні накриття складаються з міцних ламелей, виготовлених із ПВХ, завдяки їх використанню зменшується випаровування води, зберігається тепло, знижується забруднення водойми та ймовірність утворення грибка та водоростей, механізм легко використовувати, до того ж він забезпечує чудовий захист від випадкових падінь у воду, адже такі накриття можуть витримувати до 100 кг, тобто не лише вагу дитини чи тварини, а й дорослої людини.

Для накриття басейну на зиму застосовується спеціальне захисне накриття, що має сітчасту структуру, воно може витримати великий шар снігу, захистити чашу від пошкоджень. Щільний зносостійкий матеріал відрізняється морозостійкістю, тривалим терміном експлуатації.

Ціна накриття для басейну залежить від його типу, розміру, матеріалу виготовлення та інших факторів. Найбільш доступними та популярними є солярні накриття, більш дорогими та довговічними — павільйони.

Широкий вибір і найкращі ціни в інтернет-магазині Басейн-Маркет

Купити накриття для басейну за найбільш вигідною ціною можна в інтернет-магазині Басейн-Маркет (Україна, Київ), який спеціалізується на продажі обладнання, приладдя та аксесуарів для басейнів різних видів і розмірів. Обрати відповідні тенти, плівку та інші накриття можна самостійно, за потреби пропонуємо звернутися за допомогою до наших фахівців. Доставка здійснюється по всіх регіонах України, можливий також самовивіз з нашого офісу в Києві. Вся продукція має гарантію якості та відповідає нормам і стандартам.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15