Ультрафіолетові установки

Навіщо потрібні ультрафіолетові лампи для басейнів?

Ультрафіолетова лампа — це основна складова частина установки, яка призначена для дезінфекції води у басейні. Вона проста у використанні та має високу ефективність, адже дозволяє очистити воду від різноманітних бактерій та вірусів, які можуть стати причиною великої кількості захворювань. Ще однією перевагою є той факт, що після обробки води ультрафіолетовими променями її запах та склад не змінюється. Це особливо важливо для людей, які мають підвищену чутливість до реагентів, що використовуються для очищення басейну.

У більшості ультрафіолетових установок такі лампи є змінними. Причиною цього є обмежений строк придатності виробу, який вичерпується після опромінення певного об’єму води. Тому, якщо ви вирішили встановити ультрафіолет у свій басейн, рекомендуємо відразу придбати змінні лампи.

Купити ультрафіолетові лампи для басейнів ви можете в інтернет-магазині «Басейн-Маркет». У нас завжди великий вибір та доступні ціни.

Які ультрафіолетові лампи ми пропонуємо?

В цьому розділі представлений великий вибір UV-ламп, які призначені для дезінфекції води в басейні. Моделі відрізняються за цілою низкою параметрів. Для того щоб кожен наш клієнт міг підібрати найвідповідніший до його вимог варіант, ми підготували кілька рекомендацій щодо покупки.

Отже, при виборі ультрафіолетової лампи варто звернути увагу на наступні характеристики:

  • потужність — параметр потрібно обирати залежно від об’єму води в басейні: чим він більший, тим потужнішою має бути лампа;
  • пропускна здатність — в цьому питанні орієнтуйтесь на інтенсивність використання басейну, чим швидше і частіше потрібно опромінювати об’єм води, тим ширшими мають бути можливості;
  • строк експлуатації — чим він більший, тим рідше потрібно буде замінювати лампу, при цьому також варто врахувати вартість моделі, адже витрата має бути раціональною;
  • економічність — чим менше електроенергії буде споживати модель, тим вигіднішим буде її використання;
  • вартість — співвідношення всіх параметрів має бути оптимальним, варто розуміти, що надмірна економія може призвести до низької ефективності.

В нашому каталозі представлені ультрафіолетові лампи виробництва Dinotec, VGE, а також інших брендів, які займаються виготовленням комплектуючих до систем знезаражування води. Тут ви зможете знайти модель як для побутової обробки, що може ефективно опромінювати воду в невеликому або середньому басейні, так і варіант для комерційного використання.

Чому ультрафіолетові лампи варто купити у нас?

Тому що «Басейн-Маркет» — це не просто інтернет-магазин, ми є частиною групи компаній, що розвивають басейний бізнес в Україні понад 20 років. Ми співпрацюємо лише з перевіреними брендами та пропонуємо якісну продукцію за найвигіднішими цінами.

Якщо вам потрібна допомога у виборі комплектуючих для вашого басейну або ж, наприклад, хімії для басейну, наші менеджери допоможуть підібрати найкраще рішення. Також наша команда готова створити проєкт з нуля, побудувавши басейн вашої мрії у приміщенні або просто неба.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Ультрафіолетові установки саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15