Комплекти UV-C ламп для ставку

Комплекти УФ-стерилізаторів для ставків

Ставкові UV-C лампи або УФ-стерилізатори необхідні для дезінфекції води ультрафіолетовим випромінюванням, а деякі моделі товарів також посилюють стерилізацію за допомогою озону. Бактерицидна лампа захищає від розвитку вірусів, бактерій, водоростей та цвітіння води штучних ставків, водойм та резервуарів для рибництва.

UV-C хвилі ультрафіолетового спектра випромінювання знаходяться у діапазоні 200-280 нанометрів. Найчастіше бактерицидні УФ-лампи мають довжину хвилі 254 нм. В зоні випромінювання не повинні перебувати люди, оскільки це небезпечно. Під впливом УФ-хвилі повинна перебувати тільки оброблюване середовище.

Більшість ультрафіолетових ламп можуть прослужити до 9 тисяч годин. Деякі передові технології, наприклад, лампи Амальгам, можуть працювати до 16 000 годин. Після закінчення терміну служби рекомендується замінити лампу, навіть якщо світло все ще горить. Заміну товару повинен виконувати лише сертифікований фахівець. Лампу для заміни можна тримати тільки за патрон, а працювати слід тільки в спеціальних тканинних рукавичках.

Особливості ламп

Така лампа чудово справляється з видаленням водоростей та іншого патогенного середовища за допомогою UV-C випромінювання. Його створює UVC-лампа, розміщена всередині корпусу виробу. Матеріали корпусу — це спеціальний, стійкий до корозії пластик, алюмінієвий сплав або спеціальна нержавіюча сталь. У корпусі стандартно передбачено 2 патрубки, але є товари для універсального підключення з 4 патрубками. Вони необхідні для зручного підключення труб для потоків води на виході та вході. У комплекті є 3 перехідники, оглядове вікно та заглушка. Контроль роботи УФ-лампи може здійснюватися через оглядове скло.

Блок живлення для частини стерилізатора знаходиться безпосередньо в корпусі. Це зручно, оскільки не потрібно додатково встановлювати та захищати блок живлення. Дроселі УФ-ламп мають волого- та пилозахищеність до IP65. Електрична частина кожного УФ-стерилізатора має дросель, розетку, патрон для підключення, і все це надійно з'єднано заводом-виробником для забезпечення надійності та безпеки товару під час роботи.

У корпусі є механізм, який дозволяє швидко розібрати деталі для очищення кварцової трубки та заміни УФ-лампи. Щоб від'єднати елемент, потрібно натиснути кнопку на корпусі обладнання, а потім повернути ту частину, де є кабельне з'єднання, проти годинникової стрілки. Якщо ви хочете отримати результат, застосуйте достатню силу. Після заміни та очищення обладнання збирається у зворотному порядку. Для інших моделей товарів розбирання та обслуговування можливі після зняття різьбових знімних фланців. Монтаж передбачає перевірку надійності та герметичності всіх з'єднань стерилізатора.

Переваги системи

Серед переваг можна виділити:

  • пристрій розрахований на найбільший розмір ставка до 75 000 літрів;
  • максимальний протік допускається до 25 000 літрів за годину;
  • існує кілька видів.
.

Стерилізатор випромінює промені в діапазоні С, тобто UV-C. Вони знешкоджують віруси, бактерії та інші нижчі мікроорганізми, зупиняючи їх розмноження. Вода в ставку стає чистішою, а середовище — здоровішим.

Нові надходження пропонують УФ-стерилізатори в спеціальному корпусі зі спеціального пластику. Ці пристрої можна використовувати як для солоної води, так і морської.

У всіх комплектах йде додатковий фітинг — це перехідник-ялинка, вона ж шлангова насадка, яка дозволяє за допомогою різьбового з'єднання з 1 "або 1 1/2" перейти на шланг 40/32/25/20/15 мм. Спеціальні прозорі муфти з комплекту пропускають синє світло з видимого спектра, останнє безпечно дозволяє візуально контролювати роботу ультрафіолетової лампи.

Є УФ-стерилізатор, що поставляється в корпусі з нержавіючої сталі. Розташована всередині корпусу поверхня спеціально оброблена, завдяки чому від лампи відбивається UV-С випромінювання. Відбиті промені підвищують ефективність обробки ставкової води до 35%.

Ще один стерилізатор фахівці рекомендують використовувати для ставків, розташованих у саду або водоймах з рибками. Для виготовлення корпусу використали алюміній. Його внутрішня частина відполірована і відбиває УФ-випромінювання, завдяки чому ефективність дезінфекції покращується на 35%. В комплекті йдуть муфти, фітинги й перехідники.

Існує велика кількість комплектів UV-C ламп, призначених для дезінфекції води від мікробів, бактерій та іншої патогенної флори. Кожен тип товару має свої технічні характеристики та рекомендації щодо використання. Слід дотримуватись цих рекомендацій, якщо ви хочете кожного разу занурюватись у чисту воду вашого ставка.

Надійні лампи в Басейн-Маркет

Наша компанія пропонує придбати UV-C лампи для ставків і водоймів за доступною ціною. В каталозі зібрані найкращі моделі від провідних виробників. Цей пристрій відрізняється довговічністю, що гарантує чистоту ставка протягом кількох сезонів. Ви можете самостійно підібрати потрібний товар або звернутися до наших консультантів. Також наші спеціалісти з радістю допоможуть зі встановленням та обслуговуванням такого пристрою. Ми доставляємо товари по всій Україні. Перед відправленням все ретельно перевіряється і надійно упаковується.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Комплекти UV-C ламп для ставку саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15