Фільтри-адсорбери

Декоративний ставок біля будинку — це завжди чудово. Він дозволяє проводити медитації, розслабляючись після робочого дня, і буде у центрі уваги на будь-якій вечірці, якщо його належним чином підсвітити та прикрасити. А плавальні біоставки або біобасейни нададуть можливість отримати позитивний заряд на весь робочий тиждень. Але це лицьова сторона медалі. За всією цією величезною розкішшю ховається регулярна робота з підтримки штучної водойми в належному стані, щоб воно не втратило своєї естетики й, як наслідок, функціональності.

По-перше, ставок потрібно регулярно очищувати, оскільки він піддається як механічному забрудненню (опале листя, органічні речовини, комахи, залишки їжі для риби, якщо він зариблений), так і біологічному. Під останніми мається на увазі активний розвиток біологічної плівки на стінках і дні водойми, слизу і, як наслідок, збільшення частки шкідливих біогенних сполук. Особлива увага повинна приділятися контролю за вмістом фосфатів, оскільки вони становлять основу «раціону» для водоростей. І для того, щоб контролювати їхній ріст і не дозволити штучному озерцю перетворитися на болото, необхідно періодично очищувати воду від фосфатів. Серйозною допомогою в цій справі стане спеціальний фосфатний фільтр для очищення води ставка, який можна придбати в інтернет-магазині Басейн-Маркет.

Як позбутися фосфатів

Високий вміст фосфатів у воді штучної водойми негативно впливає на всіх її мешканців, зокрема і на декор водойми. Одним з найбільш надійних способів зменшення вмісту фосфатів у водному середовищі є адсорбція. Саме на такій технології ґрунтується принцип роботи фільтрів-адсорберів Phosphatfilter об'ємом 50 і 120 куб.м, які можна придбати в нашому інтернет-магазині.

Такий фільтр є циліндром з вхідним та вихідним отвором для води. Усередині нього встановлений картридж, що містить адсорбент, у ролі якого можуть виступати різні речовини, що здатні зв'язувати фосфати та утримувати їх. Після того, як вода проходить через адсорбент, вона повертається до ставка повністю очищеною від цих шкідливих органічних сполук. Фільтр Phosphatfilter — це відмінне рішення для малих і середніх ставків, що відрізняються максимальною ефективністю і дозволяє підтримувати улюблену водойму чистою та красивою.

Обладнання для очищення води в інтернет-магазині Басейн-Маркет

Якість води — основний показник для ставка, біоСПА, водойми або водного саду. Тому роботи з її очищення — це рутинний обов'язок кожного власника штучної водойми. Для цього використовуються різні методи фільтрації, включаючи поліфосфатний, та відповідне обладнання, винятковий асортимент якого представлений на сайті інтернет-магазину Басейн-Маркет.

За час роботи в цій сфері ми накопичили немалий досвід, що дозволяє порекомендувати й запропонувати покупцеві оптимальне рішення його завдання на основі типу штучної водойми та наявного обладнання.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Фільтри-Адсорбери саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15