Проходи та елементи

Стіновий прохід для басейну

Ще на етапі проектування басейну потрібно приділити належну увагу системам фільтрації. Адже у воді, яка знаходиться без руху, починають інтенсивно розмножуватися мікроорганізми, що неодмінно спричинить неприємний запах і зміну її кольору. Саме тому на етапі заливки чаші використовуються різноманітні заставні елементи, до них відносяться: скіммер, форсунки та стіновий прохід.

Метою використання стінових проходів є з'єднання зовнішніх трубопроводів із внутрішніми деталями чаші. Це необхідна умова нормального функціонування та очищення води в басейні, він служить для встановлення форсунок різного типу.

Заради справедливості, варто зазначити, що деякі заставні елементи приховані, а деякі видно людям, які купаються в басейні, тому варто звернути увагу на їх зовнішній вигляд. До того ж, вони повинні бути хорошої якості, адже на них не тільки постійно впливає вода, але й ультрафіолет і перепади температур. Різновиди стінових проходів для басейну Cтіновий прохід для басейну служить надійним захистом трубопроводу на етапі заливання бетону. Залежно від матеріалу, з якого виготовлений прохід, розрізняють декілька його різновидів:

 • пластиковий - такі вироби відрізняє доступна вартість та простота монтажу;
 • металевий з нержавіючої сталі - такий виріб відрізняється особливою міцністю і добре переносить негативний вплив зовнішнього середовища, має стійкість до корозії, а також має тривалий термін експлуатації;
 • бронзовий - має високі показники міцності, відмінно зарекомендував себе при використанні, стійко переносить несприятливі умови зовнішнього середовища.

Використання будь-якого виду стінових проходів має свої нюанси, однак при купівлі даних комплектуючих потрібно розуміти їх важливу роль у правильній роботі басейну. Також при виборі стінового проходу для басейну не останню роль відіграють матеріали обробки чаші. Залежно від матеріалів розрізняють:

 • проходи під плівку, завдяки відмінним характеристикам і тривалому терміну експлуатації, плівка з ПВХ для басейну використовується досить часто. До того ж вона здатна не тільки прискорити процес монтажу, а й значно здешевити його. Термін її експлуатації щонайменше 10-15 років;
 • під плитку - одним з найнадійніших облицювальних матеріалів для басейну є плитка або мозаїка. Така поверхня добре переносить вплив ультрафіолету і перепади температур, добре виглядає і за нею досить легко доглядати, адже вона не боїться механічного впливу або впливу хімічних речовин;
 • універсальні — такі стінові проходи відмінно підуть для використання під будь-яке покриття.

Оскільки монтувати такі закладні елементи ще на етапі заливки, потрібно відразу продумати про вибір облицювальних матеріалів.

Переваги стінових проходів для басейну

Такі заставні елементи, як стіновий прохід, мають безліч переваг. До таких сміливо можна віднести:

 • довговічність та зносостійкість;
 • простість монтажу;
 • доступна ціна.

До вибору даного заставного елемента, так само, як і до інших комплектуючих для басейну потрібно підходити дуже серйозно, тоді ви довго зможете їм насолоджуватися.

Де в Україні можна вигідно купити стіновий прохід?

Придбати стіновий прохід, фільтр, стример, а також, наприклад, купити хімію для басейну та інші товари для спорудження басейну вашої мрії можна на сайті спеціалізованого магазину "Басейн-Маркет".

Ось уже понад 20 років ми займаємося продажем матеріалів та комплектуючих для басейнів. Вся продукція, що реалізується нами, відрізняється своєю якістю, і має гарантійний термін. Сплатити покупку можна будь-яким зручним для вас способом, а доставка товару здійснюється по всій території країни. Також у нас часто проводяться різноманітні акції та розпродажі, що робить співпрацю з нами ще більш вигідною.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Проходи та елементи саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15