Гідромасажні системи

Гідромасажне обладнання для басейну — ефективне оздоровлення

Те, що плавання несе велику користь для всього організму, давно відомо. Під час рухів у воді відбувається розслаблення всіх м'язів, тіло легко тримається на воді. Щоб водні процедури принесли більший ефект, застосовують особливе гідромасажне обладнання, яке просто необхідно купити. Завдяки вихровим потокам і повітряним бульбашкам, здійснюється ефективний вплив на шкіру. Вона починає активно відновлюватися та омолоджуватися.

Обладнання для гідромасажу, ціна на яке залежить від комплектації, дозволяє покращити сон, що благотворно впливає на весь організм в цілому. Такий водний масаж сприяє порятунку від проблем зі спиною та суглобами. Іншими словами, приємне купання забезпечує цілющий ефект.

Яке обладнання можна купити для гідромасажу басейну або що входить до складу гідромасажних систем

Насамперед потрібно купити аеромасажні форсунки, за допомогою яких і буде досягатися бажаний ефект.

Варто розуміти, що в басейні можна організувати кілька видів масажу:

  • донний. Форсунки встановлюються на дні. Викид води здійсюється вертикально. Масажу піддаються стопи;
  • водяними гарматами. На бортиках басейну ставлять спеціальне обладнання, що здійснює викид водних струменів у заданому напрямку. За допомогою такого обладнання здійснюється масаж плечового відділу, шиї;
  • каскадний водоспад. Вода, як за водоспаду, скидається зверху. Завдяки водній завісі можна отримати приємний розслаблюючий ефект;
  • гідромасажна стінка. Форсунки ставляться на різних рівнях, що дозволяє поступово масажувати все тіло. При цьому характер струменів можна змінювати, використовуючи різні насадки.

Безумовно, гідромасажне обладнання для басейну не обмежується лише тим, що потрібно купити форсунки, окрім них варто придбати спеціальний насос, регулятор подачі повітря, жолоб водозабору — із цього складається система. При цьому потрібно звернути увагу з якого матеріалу виготовлені комплектуючі, їхня пропускна здатність і тип.

Сама ж форсунка, що входить до комплекту гідромасажу, може бути одного з декількох типів: гідромасажної, аеромасажної, комбінованої. Насос має бути циркуляційним. Його завдання — під тиском втягувати та викидати воду.

В інтернет-магазині Басейн-Маркет є все необхідне обладнання для гідромасажу

Визначитись з тим, яке обладнання краще купити для гідромасажу не просто. Потрібно враховувати низку факторів та особливостей. При виборі краще звернутися за допомогою до фахівця.

У нас також можна замовити і проектування гідромасажного обладнання, а також купити каркасний басейн. Наші фахівці обов'язково правильно розрахують потрібну кількість форсунок для аеромасажу, необхідну потужність насоса та інші важливі параметри. При неправильних розрахунках буде неправильною циркуляція, а значить гідромасаж виявиться недостатньо ефективним і будуть присутні зони застою.

У нашому інтернет-магазині є все необхідне обладнання для гідромасажу. Вибирайте потрібні типи форсунок, насоси, готові системи гідромасажу, які також можна купити. На всі товари діють гарантії. Ми забезпечуємо безкоштовні консультації, що дозволяють менеджерам з урахуванням часу комплектувати системи для гідромасажу басейнів, швидку доставку, вигідні ціни на гідромасажні складові.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Гідромасажні системи саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15