Фільтри барабанного типу

Якісна фільтрація води у ставках — для чого вона потрібна?

Штучно створена водойма значно відрізняється за своїми особливостями від природної. Зокрема, штучні ставки не здатні до самоочищення, і це їхня найбільша проблема. Чиста прозора вода — ось основа нормального росту і розвитку всіх водних мешканців. Навіть якщо мова не йде про вирощування річкової риби в комерційних цілях, брудна декоративна водойма на присадибній ділянці навряд чи зробить її привабливою. Крім неприємного кольору, брудний ставок з часом починає розповсюджувати неприємний запах, а підводна флора і фауна у більшості своїй гине.

Усе вищезазначене красномовно свідчить на користь купівлі та встановлення спеціалізованих фільтраційних агрегатів для ставків. Звісно, вони недешеві, але у порівнянні з фінансовими затратами на реанімаційні заходи (спуск води, переселення мешканців, очищення стін та дна чаші від бруду, мулу) ціна точно не здасться надто високою чи невиправданою. Лише правильно підібрана фільтраційна установка достатнього рівня потужності може забезпечити підтримання природного балансу, збереження флори і фауни водойми, її привабливого зовнішнього вигляду.

Барабанні фільтри для ставка — особливості роботи та вибору

Якщо мова йде про якісну механічну очистку води у ставках, то позиції лідерства уже впродовж довгих років належать саме барабанним фільтрам. Їх основна особливість полягає у тому, що пристрої є повністю автоматизованими, тому взагалі не потребують втручання людини у свою роботу. Простіше кажучи, встановивши такий барабанний фільтр для ставка, ви можете надовго забути про необхідність будь-якої ручної роботи для підтримання чистоти водних мас. Щоб підібрати оптимальний фільтр, слід врахувати:

  • площу водного дзеркала;
  • глибину водойми;
  • її заселеність представниками флори і фауни.

Принцип дії барабанного фільтра достатньо простий — вода зі ставка всмоктується за допомогою насоса в барабан. Там розташована фільтраційна сітка. Стандартний розмір її комірок варіюється у межах 25-70 мікронів. Саме на її задній стінці і затримується весь дрібний бруд, а назад до водойми потрапляє уже абсолютно чиста вода. У більшості моделей стандартну фільтраційну сітку можна замінити на варіант з більшим чи меншим діаметром комірок в залежності від потреб та індивідуальних особливостей водоймища. Замовити якісний барабанний фільтр для ставка можна в каталозі нашого сайту basmarket.com.ua.

Ціна на барабанний фільтр для ставка

Практика свідчить про те, що саме вартість фільтраційної установки для штучних водойм барабанного типу найчастіше змушує власників відмовитися від її купівлі. На жаль, таке рішення у кінцевому результаті призводить до ще більших фінансових витрат на повне очищення від бруду, водоростей, заміну води, повторне заселення рибою. Тож економія виходить зовсім невиправданою. В інтернет-магазині профільної компанії з більш ніж 20-річним досвідом «Басейн-маркет» ви можете придбати якісні барабанні фільтри для ставків за прийнятною ціною, щоб не хвилюватися за чистоту водойми, а лише насолоджуватися її привабливим зовнішнім виглядом та радіти швидкому росту риби.

Всі представлені в каталозі сайту basmarket.com.ua моделі є повністю автоматичними і здатними до самостійного очищення у випадках, коли задня стінка сітки сильно забивається брудом. Сучасна техніка дозволяє непогано економити, адже відноситься до групи ергономічних приладів. Наші консультанти завжди допоможуть підібрати оптимальний барабанний фільтр необхідної потужності, пропускної можливості, розміру комірок в залежності від глибини, розміру, заселеності водойми. Крім вищесказаного, наші барабанні фільтри допомагають ефективно боротися з неконтрольованим ростом синьо-зелених та стрічкових водоростей.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Барабанний фільтр для пруда саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15