Альгіцид для басейну (проти водоростей)

Альгіцид – це спеціальний засіб, який націлений на видалення водоростей з басейну. Він також очищає воду від зелених помутнінь, спровокованих мікроорганізмами рослинного походження.

Як зрозуміти, що час застосовувати альгіцид для басейну

Водорості можуть з'явитися в басейнах будь-якого типу – критих та відкритих, невеликих та величезних тощо. Першою ознакою проблеми є поява зеленого відтінку води. Але не лише наявність водоростей у гідроспоруді є сигналом для використання альгіцидів. Вони також розв'язують проблеми у випадках, коли:

 • на рівні ватерлінії з'явилося забруднення зеленого кольору;
 • біля бортів басейну утворилася біла чи коричнева піна.

До складу засобів від водоростей входять четвертинні амонієві солі. Вони ефективно справляються з перерахованими вище проблемами, разом з цим є безпечними для здоров'я людини, якщо використовувати правильне дозування. До того ж більшість альгіцидів ефективно працюють у водоймах з будь-яким рівнем pH і не змінюють його показники.

Водночас не варто чекати появи водоростей, щоб застосувати засіб. Рекомендується проводити профілактичне очищення води альгіцидами кожні 7-10 днів. Окрім того, фахівці радять не забувати про регулярне обслуговування фільтрів. Правильна робота очисної системи позбавлятиме поживних речовин спори, що обмежить їх ріст та зменшить темпи розмноження.

Як використовувати альгіцид: загальні відомості

Іноді власники басейнів вирішують подолати проблему повною заміною води на чисту, проте це, на жаль, не дає жодних результатів. Незабаром знову утворюється цвітіння води, оскільки спори мікроорганізмів у басейні нікуди не дінуться. Тому якщо ви зіткнулися із проблемою зеленої води або наявністю водоростей у басейні, потрібно все-таки застосовувати альгіциди.

Процес обробки басейну від водоростей передбачає такі етапи:

 1. Механічне очищення чаші водойми за наявності нальоту.
 2. Вимірювання показника pH води та за необхідності приведення його в норму.
 3. Шокова дезінфекція засобами із хлором для басейнів.
 4. Обробка води альгіцидами.

Водночас після використання альгіцидів можлива поява піни. Це може трапитися у штучних водоймах із водоспадами, гідромасажерами тощо. Щоб запобігти появі ефекту спінювання води, необхідно використовувати альгіцид, що не піниться.

Де придбати якісні засоби від цвітіння води

Придбати спеціалізовані засоби, що протидіють зеленій воді та водоростям, можна у компанії Басейн Маркет. На вебсайті компанії представлений широкий асортимент професійних засобів для басейнів, зокрема альгіциди та альгітини. Вся продукція компанії є сертифікованою.

Переваги покупки у Басейн Маркет:

 • висока якість продукції;
 • різноманітність асортименту;
 • за необхідності надання експертних консультацій щодо підбору препаратів.

Оформити замовлення можна через наш вебсайт. Ми доставляємо до різних куточків України. Також можливе самовивезення коштів у Києві.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Альгіцид для басейну саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15