Басейнові форсунки: різновиди та способи застосування

Басейн вже давно став не предметом розкоші, а звичним атрибутом для багатьох власників приватних будинків. Хтось може дозволити собі лише встановити у дворі скромний надувний басейн, інші — зведення стаціонарної конструкції, а люди більш забезпечені зазвичай облаштовують домашній басейн, доступний за будь-якої погоди. Однак кожен із варіантів вимагає правильного догляду за конструкцією. Адже басейн — це безліч найрізноманітніших деталей, необхідних для його правильного функціонування. І не останню роль в цьому переліку складових посідають форсунки.

Як вибрати форсунки правильно?

Зазвичай цю задачу доручають майстрам, однак і для власників не буде зайвим орієнтуватися в суті питання. Йдеться про складову, котра забезпечує якісну циркуляцію води, повернення рідини до резервуару після повного очищення. Процес циркуляції здійснюється на основі витіснення або перемішування. В бетонному басейні форсунку прилаштовують у нішу, коли чашу заливають бетоном, а закладні — вже після того.

Виділяють декілька видів форсунок для басейнів:

  • гідромасажні — нижню частину встановлюють на рівні поперека, верхню — навпроти лопаток;
  • протитокові — створюють ефект течії, варіант для професійних плавців;
  • стінові — до комплектуючого складу входять деталі для подачі води та всмоктувальні екземпляри;
  • донні — розроблені для дуже глибоких басейнів.

Є ще моделі тільки для подачі води, котрі використовують для плиткових та плівкових резервуарів. Перед купівлею варто визначитися, який варіант вас влаштовує більше за функціональністю.

Матеріал для басейнових форсунок

Ці складові розрізняються не лише за задачами, котрі мають виконувати, а й за матеріалами. Виробники пропонують дуже широкий вибір, найбільш популярними залишаються поліпропіленові, бо коштують недорого. Але варто враховувати, що такий комплектуючий набір й слугуватиме набагато менше.

Також випускають форсунки:

  • сталеві;
  • бронзові.

Вони коштують дорожче, але вирізняються значним терміном експлуатації та стильним дизайном. Є ще комбіновані моделі, зроблені з пластику та нержавіючої сталі. Але який би варіант ви не обрали, варто враховувати, що розміщувати форсунки треба рівномірно, в скімерному басейні — за периметром чаші, а навпроти скімерів ставити закладну, аби та відповідала за напрямок водного потоку.

Якісні форсунки для басейнів від професіоналів

Щоб товар виправдав сподівання і слугував не один рік, купувати його необхідно у перевірених продавців. Вже більше 20 років пропонує свою продукцію інтернет-магазин «Басейн-Маркет», де представлені матеріали тільки відомих брендів. Тут можна купити будь-які форсунки для басейну та комплектуючі до них від Astral Pool, Fitstar, Hayward, MTS, Pahlen, Vagner та багатьох інших відомих компаній. Також можна придбати потрібну хімію для басейну.

Достатньо ввести назву продукції в пошукову систему сайта, вказати виробника, матеріал і застосування, як система одразу видасть необхідне. Замовлення приймаються з усієї України, доставку беруть на себе відповідні служби. Оплатити можна карткою, за безготівковим рахунком, при отриманні посилки. Для мешканців Києва доступний самовивіз.



Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Басейнові форсунки саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15