Набори закладних для басейну

Набори закладних для басейну

Басейн — це далеко не просто резервуар, наповнений водою, а справжнісінький центр будь-якої вечірки або просто місце для літнього відпочинку. Проводити час біля води, лаючись у теплих променях сонця і все це без довгих поїздок бездоріжжям, галасливих «сусідів», а також відсутності зручностей.

Однак процес встановлення басейну на ділянці вимагає не лише серйозної підготовки, але також гармонійного поєднання навичок та конструкційних елементів. Варто виділити основні складові будь-якого басейну:

 • насос і фільтр — основна система, що дозволяє воді не застоюватися, а також допомагає очистити рідину від сміття та небажаних елементів;
 • обігрівачі - потрібні для підтримки постійної температури води;
 • обладнання для дезінфекції - завдяки застосуванню хімії для басейну можна знищити шкідливі віруси та інші мікроорганізми на рівні ДНК;
 • додаткове обладнання - необхідне для забезпечення функціонування всієї системи, а також окремих її елементів.

Набори закладних відносяться до останньої категорії і, як правило, складаються з форсунок, донних зливів, а також скіммерів. Однак від призначення, фірми-виробника та інших параметрів склад набору може відрізнятись.

Заставні деталі відрізняються різноманітністю форм, завданням для якої призначені, зовнішнім виглядом, а також іншими технічними параметрами.

Деякі з них потрібні для системи рециркуляції води, інші просто незамінні для підключення різних розважальних конструкцій, гірок і так далі. Завдяки широкому асортименту товарів знайти той, що дозволить реалізувати задум або оптимізувати вже наявну систему, лише питання часу.

Особливості елементів

Як зазначалося вище, існує безліч варіацій деталей. Однак залежно від напрямку, вони володітимуть певною специфікою дії. Спочатку будь-які конструкції встановлюються ще на етапі будівництва та за класифікацією відносяться до фундаментальних.

Принцип монтажу також відрізняється, тому за відсутності необхідних навичок варто довірити справу майстрам. Критичні помилки, допущені в процесі будівництва, зазвичай стають причиною виходу з ладу всієї системи або окремих її елементів.

Варто перерахувати основні закладні елементи, що активно застосовуються при зведенні басейнів:

 • скімери. Один із головних елементів системи очищення резервуара. Займається прибиранням сміття з поверхні води, а завдяки тому, що всмоктування сторонніх частинок виконується постійно - дозволяє своєчасно позбавлятися від опалого листя, етикеток та іншого великорозмірного сміття;
 • злив або донний злив. Як відомо з назви, служить швидкого скидання води. Крім того, займає також не останнє місце в системах очищення та фільтрації води басейну;
 • переливні грати — аналог скімера, що має певні переваги, проте все одно менш затребуваний. Головне завдання такого конструкційного елемента – декорувати жолоб резервуару. Найчастіше виконується з надійних матеріалів (нержавіюча сталь чи міцний пластик);
 • форсунки. Одна з обов'язкових деталей у будь-якому басейні. Виготовляються з пластику і мають відносно невеликі розміри, проте при цьому відіграють важливу роль у системі циркуляції води. Також застосовуються для приєднання спеціальних підводних пилососів.

Кращі представники з кожної категорії зібрані в наборі, що дозволяє бути впевненим не тільки як застосовуване обладнання, а й у його ефективності.

Переваги застосування наборів

Здавалося, що придбати зібрані в комплект елементи дешевші окремо, але не все так просто. Купуючи цілісний набір, ви спочатку платите за відповідні один одному деталі, що виконані з матеріалів однієї якості та не потребують додаткової перевірки.

Крім того, навіть початковий мінус наборів — вартість може не виявитися таким. Адже невідомо на яких умовах буде придбано обладнання, тому до вартості конструкційних елементів також додається ціна доставки.

Придбати все для каркасного басейну і навіть більше можна відвідавши інтернет-магазин Басейн-Маркет. Швидка доставка, часті акції та безліч бонусів для всіх покупців. Купувати можна не лише вигідно, а й із задоволенням!Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Набори заставних саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15