Протитечі

Як створити штучну течію в басейні?

Щоб зробити плавання в басейні більш цікавим і корисним, використовується спеціальний пристрій - протитечія, завдяки якому в чаші створюється рух води на кшталт природної течії в річці. Застосування протитечії дозволяє довгий час плавати навіть у невеликому басейні, долаючи зустрічну течію і залишаючись на тому ж місці. Також протитечія може використовуватися для гідромасажу, який тонізує м'язи, покращує кровообіг, знімає напругу і дозволяє відпочити та розслабитися. Наявність штучної течії дозволить збільшити ефективність тренувань.

Принцип роботи протитечії не відрізняється складністю, по суті, цей пристрій є потужним насосом, що всмоктує воду з чаші і повертає її з великим тиском назад. Пристрої для створення штучної течії можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі, бронзи, пластику. Пластикові пристрої підходять для використання у прісній хлорованій воді, їх відрізняє надійність, стійкість до корозії, низька ціна.

Протитечія для басейнів - види та вартість

Вибираючи протитечію, враховують особливості його конструкції, технічні характеристики, які впливають на вартість пристрою. За способом встановлення дане обладнання можна розділити на вбудоване та навісне.

Вбудовуване встановлюється при будівництві басейну. Зазвичай такі агрегати відрізняються високою потужністю, що підходить для спортивних тренувань, працюють із мінімальним рівнем шуму, не займають місце у чаші.

Навісне можна встановити у будь-який час у вже готовий басейн. Незважаючи на меншу потужність, такі протитечі досить добре зарекомендували себе як оздоровчий та загальнозміцнюючий пристрій, вони підходять для аматорських тренувань, дитячого плавання. Навісні протитечії більш універсальні, вони можуть використовуватися як у стаціонарних басейнах, так і в каркасних басейнах.

Окрім способу встановлення, пристрої поділяються на:

  • одноструменеві - мають одне сопло, яке створює досить потужний водяний потік з невеликою шириною. Плавати в цьому випадку не завжди зручно, а ось для ігор у басейні та гідромасажу такі пристрої відмінно підійдуть;
  • двоструменеві - мають два сопла, що дозволяє отримати широкий потік води, оптимальний для плавання.

При виборі протитечії слід також звернути увагу на технічні характеристики пристрою, у тому числі на його потужність. Що цей параметр вищий, то сильніший потік може створити агрегат. Найкраще, якщо у пристрої передбачена можливість регулювання швидкості течії, що дозволить створювати оптимальні умови для плавців з різним рівнем підготовки.

Купити протитечію в басейн за вигідною ціною

Якщо ви плануєте будівництво басейну, варто задуматися про придбання вбудованої протитечії. Якщо ж ви хочете вдосконалити вже наявний басейн і зробити його більш функціональним і корисним, навісне обладнання також впорається з функціями, які на нього покладаються. Купити протитечію за прийнятною ціною можна в інтернет-магазині "Басейн-Маркет" (Україна, Київ), де представлено найсучасніше та високотехнологічне обладнання для облаштування басейнів різних видів - домашніх та громадських, різного розміру. Отримати консультацію професіонала можна, звернувшись до співробітників нашої компанії по телефону або e-mail. Замовити онлайн пропонується у зручний час з будь-якого міста України, доставка здійснюється транспортною компанією. Можливий самовивіз із нашого офісу в Києві.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Протитечі саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15