Композитні чаші для басейнів

Композитні басейни — що це, особливості, ціни

Коли назріло бажання побудувати гідроконструкцію біля будинку для відпочинку, виникає питання, якого типу вона має бути. Бетонні басейни — це класичний варіант басейну, найнадійнший та найблільш довговічний. Користуються популярністю також варіанти з композитними чашами. Цей матеріал повністю штучний, його міцність подекуди навіть вище або дорівнює міцності сталі. Така чаша складається з багатьох шарів склопластику, що скріплений полімерними смолами та підсилений армувальними елементами. Конструкція, окрім міцності, набуває хороших показників еластичності.

Композитний басейн — це вже готова до встановлення цілісна споруда, що потребує лише підготовленого котловану та засобів, машини для розміщення на території. Монолітна чаша набагато вигіднша ніж бетонні ємності, вона слугуватиме довше, простіша в обслуговуванні та більш екологічна.

Переваги композитних басейнів

Використання склопластику вперше почалось більше півсторіччя тому у суднобудуванні. Вагомий аргумент на користь довговічності та міцності матеріалу, чи не так. Матеріал має значний плюс — він не старіє, тому чаша композитного типу не потребуватиме ремонту. Поверхня не схильна до утворення тріщин. Отже, основні переваги:

  • міцність;
  • довгий строк експлуатації;
  • екологічність;
  • низька теплопровідність;
  • різноманіття форм.

На відміну від інших типів чаш, композитна не потребує додаткового утеплення. Нагріта вода зберігає сталу температуру досить тривалий час, що дозволяє економити електроенергію. Еластичність матеріалу дозволяє без проблем переносити багато циклів наповнення, спорожнення. У конструкції мала вага, що спрощує встановлення та перевезення до місця розташування. Композитний басейн — це виріб, який повністю готовий до використання, не потрібно дбати про обробку поверхні чи гідроізоляцію ємності. У більшості випадків готова чаша уже має зручні та безпечні сходинки у воду. Поверхня вкрита тонким шаром керамічного покриття, що унеможливлює затримання бруду чи розмноження бактерій на стінах купелі. На останок у порівнянні з бетонними конструкціями, які будуються кілька місяців, для встановлення композитної споруди досить тижня.

Де купити композитний басейн в Україні, яка його ціна

Компанія «Басейн-Маркет» — одна з найуспішниших у сфері будівництва басейнів. Команда з 20-річним досвідом роботи добре знається на матеріалах та технологіях сучасного бассейнобудівництва. Спеціалісти компанії виконають всі необхідні роботи по встановленню та вводу в експлуатацію, починаючи з етапу проектування, вибору місця. В нашій команді є досвідчені інженери, дизайнери, архітектори, що, враховуючи потреби та побажання замовника, вчасно і якісно виконають доручений проект.

На початку будівництва вам знадобляться компресори, труби, насос, електричне та сантехнічне обладнання. Наш інтернет-магазин містить в асортименті все, що потрібно для безпеки та комфорту на відпочинку біля штучної водойми. Якісне освітлення, спортивні принади, масажні прилади, осушувачі повітря, водоспади. Вода у вашій купелі буде завжди чистою завдяки новітнім системам фільтрації та хімії для басейну. Підтримувати комфортну температуру для купання зручно сучасними обігрівачами, що пропонує наш каталог. Консультанти basmarket.com.ua у телефонному режимі завжди готові допомогти з вибором товару, порекомендувати найбільш підходящий. Замовлення виконуються оперативно й доставляються по території України.



Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Композитні басейни саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15