Системи фільтрації

Щоб басейн залишався чистим, а вода в ньому — прозорою, без сміття та водоростей, необхідно застосовувати спеціальне обладнання для фільтрації. Якщо комплексне очищення водойми буде проводитися неправильно, нерегулярно або без відповідного обладнання, вода в ній постійно забруднюватиметься, і купатися в ній буде не просто неприємно, але й небезпечно.

Наявність сучасної системи фільтрації води — одна з обов'язкових умов правильної експлуатації плавального басейну. Основна мета фільтрації води в каркасному басейні полягає в очищенні та освітленні води шляхом пропускання її через спеціальний пористий матеріал. Окрім цього, така процедура запобігає розмноженню водоростей. У результаті вода залишатиметься чистою завдяки видаленню біологічних і механічних забруднень.

Основні різновиди систем очищення води для басейну

Наразі на ринку представлений широкий асортимент товарів, які допомагають очищати воду в басейні та підтримувати комфортні умови для знаходження тих, хто купається у штучній водоймі. Серед них найбільш поширеними є такі способи очищення:

  1. Фізичне очищення. В такій фільтрувальній системі використовуються сипучі речовини дрібної фракції (наприклад, кварцовий пісок). Також вода може проходити через дрібні пори фільтрувального елемента, в яких залишається все присутнє у водоймі сміття. У такому разі біологічні забруднення не будуть видалені.
  2. Хімічне. Цей вид очищення передбачає застосування спеціальних хімічних речовин (хімії для басейну) для дезінфекції води. Окрім цього, використання спеціальних знезаражувачів дозволяє підтримувати важливі параметри води.
  3. Інші види очищення (біологічне, комбіноване та електрофізичне). Як правило, для підтримки чистоти приватної водойми такі методи не застосовуються, оскільки перших двох цілком достатньо.

Як підібрати відповідну систему фільтрації для басейну

Вибір відповідного типу фільтрації для конкретного басейну є надзвичайно важливим, оскільки це визначає простоту його використання та бюджет обслуговування. Вибираючи конкретну модель фільтра для свого басейну, варто звертати увагу на такі ключові параметри:

  • продуктивність фільтраційного обладнання;
  • ступінь фільтрації;
  • матеріал, із якого виконаний корпус фільтраційної ємності;
  • інтервал обслуговування;
  • надійність і зносостійкість;
  • легкість у монтажі, подальшій експлуатації та догляді;
  • комплектація, до якої можуть входити запасні частини за необхідності їх заміни.

Придбати високоякісні системи фільтрації у Києві чи інших містах України можна в інтернет-магазині спеціалізованого обладнання Басейн Маркет. У каталозі на сайті доступні такі категорії відповідних товарів:

Високоякісні товари представлені від провідних виробників — таких, як Pentair, Ariona Pools, Astral Pool, Pentair Water, Saci, Dryden Aqua та інших.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15