Щітки для басейну

Щітки для прибирання басейну — обладнання, необхідне для догляду

Важливе місце серед обладнання, призначеного для прибирання басейнів, займають щітки. За допомогою таких аксесуарів проводиться очищення дна, стінок від забруднень, що дозволяє підтримувати плавальну водойму в чистоті та порядку. Використовуючи спеціальні насадки, можна позбутися сміття, очистити конструкцію від нальоту або плісняви.

Для прибирання рекомендується купити й спеціальний пилосос для басейну. Вакуумна насадка для нього зробить процес прибирання стін більш легким. Перш ніж обрати, які краще купити щітки для чищення басейну, слід розібратися у видах обладнання. Ознайомившись із чималим асортиментом, покупець відразу зрозуміє, яка щітка необхідна. Вивчити асортимент обладнання для басейнів можна на сайті компанії Басейн-Маркет.

Які можна купити щітки для миття та чищення басейну за допомогою пилососа

Обладнання, що пропонується, має різні розміри, форми, матеріали виготовлення. Вибираючи конструкцію, слід звернути увагу на основні параметри:

  • призначення. За цим критерієм аксесуари можуть бути для стін, кутів, дна;
  • матеріали, що використовуються. Аксесуари виготовляють із пластику, металу, є моделі із синтетичним ворсом або без нього;
  • штанги та виходи до шланга. Не всі моделі можна підключати до шланга.

Аксесуари обов'язково оснащені спеціальними грузиками, що дозволяють збільшувати тиск на ділянку, що робить процес прибирання більш якісним і ретельним.

Багато моделей пропонується як насадки для ручних пилососів, необхідних для очищення басейну. Класичним варіантом є трикутна щітка. Мабуть, це найзручніша форма для прибирання басейнів як дна, так і стін. Такою конструкцією дуже зручно користуватися та керувати. Є конструкції з бічним ворсом, що дозволяють ретельно вичищати кути між дном і стінкою. Такі моделі дозволяють досягти ідеальної чистоти. Окремо можна купити щітку для кутів або донного догляду.

Виробники постійно пропонують нові конструкції, які забезпечують більш комфортний і легкий догляд. До тих класичних моделей, які вже існують, додаються додаткові елементи, які забезпечують більш якісне прибирання. Модернізовані моделі дозволяють отримати справжнє задоволення від усього процесу. Можна навіть купити гнучку щітку, якою зручно прибирати не повністю плоске дно та стіни з пологим схилом. Така конструкція має еластичний корпус і під час збирання дозволяє повторювати характер дна. А розташований збоку ворс полегшує прибирання кутів. Можна також купити ручні щітки, які дозволяють очистити навіть найзабрудненіші місця, наприклад, ватерлінію, де накопичуються різні забруднення. Такі місця краще очищати за допомогою спеціальних щіток.

Велике різноманіття донних щіток для пилососа, призначеного для догляду за басейном

У нашому інтернет-магазині Басейн-Маркет представлений весь асортимент щіток, необхідних для догляду за стінами та дном каркасного басейну. В асортименті представлені вакуумні щітки, кутові, трикутні, для стін та чищення дна басейну, для водного пилососа. Є й ручні губки, скребки. Всі ці аксесуари дозволять значно полегшити процес догляду за плавальною водоймою. Ми пропонуємо хороші ціни, швидку доставку, зручні способи оплати, гарантії. Ми надаємо якість, зручність покупок, професійну консультацію досвідчених менеджерів. Басейн-Маркет — те, що потрібно для швидкого та зручного чищення басейнів.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Щітки для басейну саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15