Регулятори повітря

Атракціони в басейні — регулюємо подачу повітря

Водоспади та протитоки, що підвищують комфортність використання спорудженого біля свого житла басейну, обходяться наявною в штучній ємності водою. А ось процедура гідромасажу, наприклад, потребує того, щоб водний потік підтримувався повітряним струменем, причому масажна сила могла б змінюватися залежно від обставин.

У сучасних басейнах передбачена можливість реалізації таких контрольованих змін шляхом застосування регуляторів повітря різних типів.

Інтернет-магазин Басейн-Маркет, фахівці якого самі проєктують, будують та обслуговують басейни, пропонує пристрої, що регулюють подачу для них повітря за допомогою свого електронного каталогу — відтепер купити їх можуть усі дійсні та майбутні власники басейнів.

Регулятори повітря — робимо вибір і купуємо

До десятка цих пристроїв завжди можна знайти на сайті basmarket.com.ua, включно з фірмовими регуляторами під плівку Hayward (Kripsol), які, природно, коштують у 2,5-3 рази більше за конструктивно прості вироби, але їхня висока якість і довговічність експлуатації не дають піддавати сумнівам доцільність такого придбання.

Одночасно у наших співвітчизників зберігається можливість заощадити на відсутності традиційної брендової надбавки до ціни, а також на дорожчому матеріалі виготовлення повітряного регулятора — у фірмових моделях використовується високоміцний АВС-пластик, що не допускає ефекту деформування клапанного корпусу під впливом тиску бетону, який заливається в основу регулятора.

Нюанси, пов'язані з відмінностями повітряних регуляторів та їхнім монтажем, можна уточнити в режимі онлайн або за телефоном у нашого фахівця, а вже потім переходити до оформлення покупки. 

Також у нас ви можете придбати насоси для басейну, фільтри для басейну та багато іншого.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Регулятори повітря саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15