Труби та фітинги ПВХ

Найкращий вибір для басейну: труби та фітинги ПВХ

Власники дач та заміських будинків рідко відмовляються від можливості встановити у приміщенні або на ділянці комфортний басейн. Користь такого рішення важко заперечити: домочадці та гості мають чудовий шанс освіжитися в спеку і, що важливо, не потрібно турбуватися про дітей, які влітку рвуться втекти на річку. Але такому задоволенню передує нелегка робота, і починається вона з правильного вибору труб, без яких не працюватиме жоден басейн. Їх підключають до системи фільтрів, насосу , ними зав'язано все устаткування, задіяне у роботі резервуара. Більшість власників віддають перевагу фітингам і трубам ПВХ, що відрізняється особливою міцністю. Якісний товар за помірною ціною пропонує покупцям компанія «Басейн-Маркет», яка вже не один десяток років реалізує якісну продукцію для басейнів та надає професійні послуги у цій сфері.

Переваги труб ПВХ

Від якості труб та фітингів залежить, наскільки ефективно працюватиме не лише конструкція, а й інше обладнання, яке підключається до басейну. Сюди належить і якість води, що дуже важливо для безпечного купання. При покупці потрібно враховувати не тільки марку виробника, але й технічні параметри, діаметр трубопроводу.

 • стійкі до деформації;
 • гарантують найменшу розширюваність при нагріванні;
 • відрізняються гладкими стінками, що відсікає можливість утворення водоростей та плісняви;
 • не іржавіють, не псуються під впливом хімії для басейну.
 • Крім того, ці вироби дуже легкі, що спрощує монтаж, служать довго та надійно, відрізняються морозостійкістю, а це важливо для басейнів, які обладнають у будівлях та якими користуються цілий рік.

  Труби ПВХ : особливості різних видів

  Для будівництва басейну найчастіше залучають досвідчених фахівців, які забезпечують усіма необхідними складовими для резервуара. Але й власнику, щоб грамотно контролювати витрати та сам процес монтажу, варто хоч трохи розбиратися в особливостях різних видів труб ПВХ. Випускають варіанти жорсткі, довжиною близько 3 метрів, для прямих ділянок, їх з'єднують спеціальним складом, що клеїться. Є ще м'які труби, у вигляді бухти, довжиною від 25 до 50 метрів, для з'єднання використовують пластикові фітинги. При виборі цих виробів враховують також: тип фіксації складових – це може бути метод холодного зварювання (на клейовому складі) або паяння (на фітінг);

 • коефіцієнт міцності – для басейну межею тиску, який може витримати труба, вважається показник 4–7 МПа;
 • розмір зовнішнього діаметра – для труб ПВХ це важливий показник.
 • Деякі власники застосовують також гарячий метод фіксації – спайку – для того, що він надійніший. Але практика показує, що інші методи анітрохи не гірші, а цей вимагатиме додаткових витрат, оскільки потрібно буде шукати досвідченого фахівця, який зробить з'єднання якісно. Де можна вигідно купити труби та фітинги для басейнів?

  Тих, хто перебуває у пошуках якісної продукції для свого резервуара, запрошуємо заглянути на сайт компанії «Басейн-Маркет», де представлені товари лише від надійних брендів. Тут можна купити якісні фітинги та труби ПВХ для будь-якого типу басейну, замовлення відправляються до Києва, Харкова та інших міст України. Для мешканців столиці доступний самовивіз, по інших регіонах відправкою займається перевірена транспортна служба. Крім труб, в каталозі є й інші необхідні для монтажу каркасного басейну складники: крани, зворотні клапани, трійники, муфти, прокладки, невеликі трубки, манжети та багато іншого. Ціни на всі товари є помірними, при цьому компанія гарантує преміальну якість обладнання. За необхідності завжди можна звернутися до досвідчених консультантів, які допоможуть правильно вибрати.  Відповіді на запитання, що часто ставляться:
  Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
  Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
  Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15