Клей, очищувач

Клей та очищувач для басейнів

Клей використовують для того, щоб міцно з'єднувати деталі між собою в басейні. Існує декілька різновидів цього товару. І він застосовується під час монтажу обладнання для басейнів. Демонструє стійкість до водного середовища, стійкий для морської та солоної води. Він підходить для того, щоб фіксувати в басейнах трубопроводи для напірного трубопроводу. Продукт не розтікається на вертикально розташованих поверхнях. Також для облаштування басейну дуже важливими є очищувачі, які знежирюють і готують поверхню для склеювання.

Різновиди клею та їхні особливості

Одним із найбільш затребуваних клеїв вважається GRIFFON UNI-100 — цей тиксотропний клей спеціально створений, щоб здійснювати жорстке клейове з'єднання фітингів і труб ПВХ, де є зазори для склеювання. Вважається придатним для систем дренажу та систем із тиском. Спеціальна щітка для швидкого нанесення клею знаходиться під кришкою. Діаметр склеювання — до 315 мм включно. Найбільший тиск клейової сполуки – 16 bar, максимальний допуск для склеювання – 0,8 мм.

Також широко застосовується клей WDF-05, який підходить для з'єднання жорстких і гнучких (флекс) труб, сполучних муфт і фітингів з ПВХ і АБС для систем, що знаходяться під тиском. Додатково може бути використаний для встановлення:

  • обладнання басейнів;
  • лікувальних ванн;
  • вихрових резервуарів.

Дозволяється застосування в сухих і вологих умовах.

Окрім клеїв, у категорії представлені й інші товари, які стануть у нагоді для басейнів.

Наприклад, силіконова змазка. Створена на базі інертного наповнювача та 100% силіконового мастила. Демонструє стійкість до різних речовин хімічного типу. Застосовується для систем поливу та встановлення у морських акваріумах, для запірних кранів і клапанів басейнів. Не дає утворюватись кальцієвому нальоту. Використовується для змащування клапанів і кранів, які застосовуються за дуже низьких або надзвичайно високих температур у лабораторних і промислових приміщеннях. Вони можуть вступати в контакт з агресивними хімічними речовинами або будуть під тиском пари.

Також великим попитом користується ремонтна стрічка. Вона має великий перелік функцій. Підходить, щоб тимчасово демонтувати трубопроводи, труби та шланги. Ущільнюється формою отвору, його потрібно закривати. Ремонтну стрічку легко використовувати як захист для виступаючих або гострих частин.

Силіконовий герметик — це безпечний у фізіологічному плані ущільнювач із силікону, доповнений складовими з високою силою адгезії, для еластичного ущільнення підводних плиток, будь-яких скляних структур, вітрин, акваріумів. Ще для мозаїки, басейнів, технічних ущільнень. Наносять герметик за температури від 5 до 40 градусів Цельсія. Стійкість до температур визначається діапазоном від мінус 50 до плюс 230.

А під час ремонтних робіт стане у нагоді набір для лайнера. Підходить для м'якого ПВХ – це будь-які надувні товари, такі як матраци, іграшки та круги. Помічено стійкість до озону, хлору, солі, води у басейні. Застосовується під водою та над нею. Виходить майже безбарвний ремонт. Ремонтна маса від протікань блискавично заповнює та видаляє течі, для миттєвого застосування з жорсткими та м'якими синтетичними матеріалами. Коли продукт висихає, він отримує такі властивості, як у металу. Він витримує свердління, розпилювання, наповнення та фарбування. Також такий матеріал вирізняється стійкістю до води басейну, зокрема і солоної.

Чому варто здійснити покупку в нашому інтернет-магазині?

Компанія Басейн Маркет пропонує купити клей та очищувач труб ПВХ за доступною ціною з доставкою як по місту, так і по всій Україні. У нашому магазині представлені виключно якісні матеріали, які допоможуть у створенні надійного басейну. Підібрати товари можна самостійно або звернувшись за допомогою до наших фахівців. Ціна на всі представлені товари порадує кожного покупця.

Доставка в інші регіони по Україні здійснюється за допомогою компанії Нова Пошта. Перед відправкою всі замовлення ретельно перевіряються та упаковуються. На весь товар надається гарантія. Більш детально можна дізнатися на сайті чи у наших консультантів. Зв'язатися з нами можна за номером, вказаним на сайті.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Клей, очищувач саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15