Теплові насоси для басейну

Для того, щоб купатися в басейні було максимально комфортно, необхідно створити відповідні умови. Зокрема, для забезпечення оптимальної температури води в штучній водоймі використовується спеціальне обладнання. У цьому плані одним із найбільш затребуваних типів нагрівачів є тепловий насос — спеціалізований пристрій, який використовує невелику кількість енергії для переміщення тепла з одного місця в інше, у цьому випадку — з вулиці у воду для її нагрівання. Таке джерело тепла має низку переваг, серед яких — значне зниження енерговитрат за рахунок функціонування теплонасосу на підставі теплообміну.

Як працює тепловий насос для басейну

Тепловий насос – це пристрій, функціональна схема якого заснована на другому законі термодинаміки. Цей прилад отримує низькопотенційну енергію, яка присутня в навколишньому середовищі, і перетворює її на енергію високого потенціалу. Внаслідок цього теплонасос отримує той вид енергії, який підходить для нагрівання води в басейні.

Оскільки тепловий насос використовує вже наявне тепло і просто переміщує його з одного місця в інше, такий теплообмінник споживає значно менше електроенергії. Наприклад, порівняно з електронагрівачами чи газовими котлами така економія становить 1 до 5. Саме це є однією з основних переваг сучасного теплового насоса для басейну.

Переваги теплового насосу для басейну

Обираючи тепловий насос для обігріву води в басейні, ви отримуєте одразу декілька суттєвих переваг. Окрім невеликих витрат електроенергії, до них належать такі особливості теплового насоса для басейну:

 • значне продовження купального сезону;
 • можливість монтажу як на відкриті, так і на закриті водойми;
 • витрата електроенергії виключно на роботу апаратури;
 • застосування насоса для обігріву водойм різного об'єму, від маленьких до великих;
 • низька гранична температура роботи — теплові насоси функціонують до -15°C;
 • безпечна робота насоса з підігрівом за умов підвищеної вологості;
 • окупність теплового насоса лише за 2-3 сезони.

Одна з унікальних властивостей теплового насоса — це п'ятикратне перевищення кількості енергії, що генерується, в порівнянні зі споживаною.

Як обрати відповідний теплонасос для басейну

Щоб обрати такий тепловий насос, який підходитиме за своєю продуктивністю та іншими характеристиками, необхідно звернути увагу на такі важливі параметри:

 • місце розташування басейну — на вулиці або в закритому приміщенні;
 • об’єм штучної водойми;
 • температура, до якої теплонасос повинен прогріти воду;
 • електрична потужність теплового насоса, що споживається;
 • показник напруги;
 • рівень шуму, що видає тепловий насос у процесі його експлуатації;
 • співвідношення температур води та повітря, що необхідно для зменшення тепловтрат басейну;
 • наявність вільної площі біля розміщення насоса для нагрівання води, щоб до нього був вільний доступ для техобслуговування;
 • необхідність у наявності Wi-Fi керування у функціоналі теплового насоса для басейну.

Окрім цього, для отримання всіх зазначених переваг необхідно придбати тепловий насос виключно у надійного та перевіреного постачальника. Так ви точно будете впевнені, що обраний тепловий насос для басейну буде якісним, ефективним і довговічним.

Де придбати тепловий насос за доступною ціною

Купити інверторний тепловий насос відповідної моделі в Україні за прийнятною вартістю можна в інтернет-магазині Басейн Маркет. У каталозі на сайті ви знайдете широкий асортимент теплових насосів від найкращих виробників, таких як Fairland. Всі представлені моделі теплоносіїв відрізняються оптимальним співвідношенням «ціна-якість», високою продуктивністю та тривалим терміном експлуатації.

Інтернет-магазин Басейн Маркет пропонує не лише різноманітні теплові насоси, але й інше професійне обладнання для басейну — хімію для очищення та обробки води, чаші та накриття, аксесуари, фільтри для басейну та інші товари.

Придбати тепловий насос або інше обладнання можна з доставкою до Києва чи інших міст України. Для замовлення вибраних товарів залиште заявку на сайті, а для допомоги у підборі та консультації звертайтесь до фахівців інтернет-магазину за вказаними номерами телефону або надсилайте запит на електронну пошту.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Теплові насоси для басейнів саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15