Оздоблювальні матеріали

Оздоблювальні матеріали для басейнів

З кожним роком все більше українців віддає перевагу життю в приватному заміському будинку, а не міській метушні. Свіже повітря та красива природа дозволяють швидко позбутися стресу, отримати задоволення від прийняття повітряних та сонячних ванн. Значно розширити можливості прибудинкової території можна за допомогою басейну. Тоді до розваг додасться плавання, легше відпочиватиметься під час спеки, а маленькі діти із задоволенням купатимуться та гратимуться у воді.

Під час будівництва такого водного об'єкта недостатньо визначитися з його розмірами, глибиною та місцем розташування на ділянці. Не варто забувати й про привабливий зовнішній вигляд, а також додатковий захист під час подальшої експлуатації. Для цих цілей використовуються спеціальні оздоблювальні матеріали, широкий вибір яких представлений на сайті спеціалізованого інтернет-магазину Басейн-Маркет.

Який оздоблювальний матеріал вибрати

Для обробки басейнів можуть бути використані різні матеріали. Як показує практика, добре зарекомендували себе в процесі експлуатації:

  • плитка;
  • лайнер (плівка ПВХ);
  • копінговий камінь (на борт басейну).

Лайнер є спеціальною багатошаровою плівкою, виготовленою з полівінілхлориду. Її використовують для захисного покриття всіх внутрішніх поверхонь чаш, зокрема бетону. Під час роботи з лайнером можна використовувати поліестерову сітку як додатковий армувальний шар. Вона підвищить надійність покриття, зробить його стійкішим до механічних пошкоджень. Лайнер може мати гладку та шершаву поверхню. Який вид поверхні вибрати для стінок чаші — непринципово, але сходинки краще покрити шорстким лайнером для більшої безпеки.

До переваг цього виду оздоблювальних матеріалів для басейнів можна віднести: легкий монтаж, стійкість до агресивних речовин та ультрафіолетового випромінювання сонячного світла, невибагливість у догляді, стійкість до перепадів температур, низька вартість. Також слід зазначити його екологічну безпеку, що робить придатним лайнер для дитячих басейнів. Він має антибактеріальну плівку на поверхні, яка перешкоджає розмноженню грибків та бактерій.

Копінговий камінь — сучасний оздоблювальний матеріал для басейнів. Його виготовляють із білого цементу та піску з додаванням мармурової крихти, можливі добавки інших складових для кращого зв'язку основних компонентів. Такий склад стійкий до всіх атмосферних явищ. Шорстка поверхня копінгового каменю робить експлуатацію басейну максимально безпечною. Його можна використовувати не тільки всередині чаші, а й по всьому периметру, тоді камінь буде природним бар'єром на шляху розбризканої забрудненої води в чашу. Широка кольорова палітра копінгового каменю дозволяє досягти ефектних дизайнерських рішень.

Інтернет-магазин Басейн-Маркет — якісні оздоблювальні матеріали для басейнів та монтажне приладдя

Від якості використаних матеріалів для оздоблення басейну залежить не тільки його естетичний вигляд, але й зручність, безпека та термін його експлуатації. У нашому магазині ми зібрали оздоблювальні матеріали найкращих виробників, які на практиці довели свою ефективність та довговічність, заслужили визнання монтажників та клієнтів. В асортименті магазину крім самих оздоблювальних матеріалів представлене все необхідне приладдя, яке може знадобитися під час їхнього монтажу для того, щоб ви могли відразу розпочинати обробку басейну, а також хімічні засоби для басейну. Співробітники інтернет-магазину завжди проконсультують вас щодо кожного представленого на сайті товару.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15