Фільтри для басейну

На відміну від природних водойм, у басейнах вода стояча, і згодом у ній розмножуються бактерії та водорості, з'являється неприємний запах. Щоб цього не відбувалося, необхідно часто міняти воду або поставити фільтр для басейну.

Навіщо потрібні фільтри для басейну

Фільтраційні установки виконують низку завдань. Вони забезпечують механічне очищення від бруду та дрібних предметів.

Фільтри для басейну необхідні для підготовки басейну до запуску перед купальним сезоном, щоб очистити воду від небезпечних для здоров'я мікроорганізмів. 

Як вибрати фільтр для басейну

Під час вибору фільтра слід врахувати такі параметри як:

 • його продуктивність;
 • завантаженість басейну;
 • умови експлуатації басейну;
 • розміри чаші;
 • габарити фільтрувальної установки;
 • потужність насоса.

Щоб зрозуміти, яка потужність фільтраційної системи потрібна, необхідно об'єм басейну розділити на 4. Це і буде мінімально допустима потужність системи – час протікання води через фільтр у годинах (середнє значення).

Які бувають фільтри для басейну

Існує три види фільтрів:

 1. Пісочні.
 2. Картриджні.
 3. Діатомові.

Пісочні фільтри для басейну – це бочки з піском дрібної фракції, здатним затримати частинки до 20 мкм.

У картриджних пристроях фільтрувальним елементом служать, відповідно, картриджі з пропіленової мембрани, які здатні затримати частинки розміром до 10 мкм.

Діатомові фільтри для води в басейні складаються з декількох картриджів з наповнювачем діатому, який здатний затримувати частинки до 1 мкм. Ключова перевага таких фільтрів у тому, що вони видаляють найпростіші мікроорганізми, завдяки чому можна рідше проводити хімічну обробку басейну спеціальною хімією для басейну.

У чому перевага пісочних фільтрів для басейну

Пісочні фільтри найбільш популярні, тому що мають низку таких переваг:

 • ефективність;
 • довговічність;
 • доступна ціна;
 • просте та безпечне очищення;
 • можливість автоматизації;
 • можливість використовувати різні елементи, що фільтрують.

Під час вибору пісочного фільтра для басейну, окрім загальних параметрів, наведених вище, необхідно враховувати матеріал корпусу, діаметр, а також тип підключення.

Управління фільтраційною системою

Процесом фільтрації води та роботою системи можна керувати за допомогою спеціального обладнання, контролюючи стан пристроїв за допомогою індикаторів.

В інструкціях наводяться рекомендовані режими роботи. Дотримуючись інструкцій, легко налаштувати режим, який забезпечуватиме максимально ефективну роботу фільтрів для каркасного басейну.

Догляд за фільтрами

Для коректної роботи фільтри потребують регулярного промивання, частота якого визначається умовами та інтенсивністю експлуатації басейну, а також рівнем його забруднення.

У Басейн Маркет ви можете купити пісочні фільтри для басейну та інше обладнання за вигідною ціною:

Доставляємо по Києву та Україні. Наші досвідчені менеджери допоможуть вам із підбором оптимальної для вашого басейну системи. Просто зателефонуйте нам, щоб отримати консультацію та оформити замовлення.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Найпопулярніші: Телефонуйте нашим менеджерам! Нам завжди є що вам запропонувати!
Ми працюємо з покупцями з будь-яких регіонів України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші фахівці розкажуть про всі особливості товару, що цікавить, за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15