Контроль рівня води

Пристрої та механізми для стаціонарних басейнів

Зробити дозвілля – своє та близьких людей – на дачі не тільки захопливим, а й корисним для здоров'я, можна за допомогою басейну. Якщо раніше такі споруди встановлювалися лише у спортивних комплексах, то сьогодні їх можна розмістити на подвір'ї власного приватного будинку.

Басейн – це не лише ємність певного розміру, наповнена водою, а сукупність систем та механізмів, що забезпечують життєдіяльність водного комплексу. Вирити яму та встановити готовий піддон або наповнити повітрям гумовий каркас найпростіше. Важко змусити працювати цілу систему справно та без перебоїв. Вода в ємності повинна не просто перебувати, а й регулярно очищатися, нагріватися (якщо планується цілорічна експлуатація басейну). Для цих цілей знадобляться спеціальні пристрої та механізми.

Підігрів здійснюється за допомогою нагрівальних пристроїв, які, залежно від конструкції, можуть працювати як від електрики (водонагрівачі), так від енергії сонця (сонячні колектори та геліосистеми). Якщо без обігріву в літню пору можна обійтися, то без очищення і фільтрації – ні. Ігнорування встановленняочисного обладнання призведе до того, що вода швидко змінить колір і набуде неприємного запаху. Навряд чи вдасться отримати насолоду від купання в такому басейні. Уникнути таких неприємностей допоможе постійна циркуляція води, яка здійснюється за допомогою спеціальних насосів для басейну і скімерів (пристрій для забору рідини з поверхні).

Контроль рівня в басейні та автодоливі

У зв'язку з тим, що вода у стаціонарних басейнах змінюється дуже рідко, під час проєктування слід потурбуватися про встановлення спеціального обладнання, яке знадобиться для нормального функціонування. З його допомогою підтримується чистота та рівень води. Очищення здійснюється за допомогою фільтрів для басейну, через які подають воду спеціальні насоси.

Окрім рідкого стану, вода, як відомо, має і газоподібний. Завдяки цій фізичній властивості її рівень у басейні не може бути завжди незмінним. Перетворюючись на пару, вона в такий спосіб залишає басейн. Цей процес може вивести з ладу гідронасоси, якщо рівень буде нижчим за вікно забору. Щоб цього не сталося, встановлюється система автодолива, яка стежить за рівнем води. Така система може бути двох типів:

  • механічна – ще її називають поплавковою. Встановлюється виключно у скімерних басейнах. За низького рівня рідини поплавець, опускаючись, відкриває клапан, куди надходить вода і витікає до басейну через сполучну трубу;
  • електронна – складається з контролера рівня з датчиками, електромагнітного клапана доливу та переливної ємності.

Пристрої контролерів для скімерних та переливних басейнів відрізняються.

Регулятор (пристрій контролю ємності) рівня води від компанії Басейн-Маркет

Купити автоматичний регулятор (датчик контролю рівня води), а також інше обладнання за вигідною ціною пропонує компанія Басейн-Маркет. У каталозі сайту можна знайти датчики, регулятори, клапани та інше обладнання. Компанія, окрім продажів компонентів для басейнів, надає послуги з їхнього проєктування та будівництва. Окрім компонентів та обладнання, ми пропонуємо великий вибір хімії для очищення води, а також регулювання її кислотно-лужного балансу. Головними нашими перевагами є конкурентна ціна та індивідуальний підхід до кожного клієнта.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Контроль рівня води саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15