Формоутворюючі елементи

Робимо красиву форму ставка за допомогою спеціальних елементів

Не можна обмежитися лише утилітарними міркуваннями щодо того, що перед котеджем, будинком, дачею тепер є наповнена водою яма, нехай навіть надійно ізольована за допомогою мембрани ЕПДМ або плівки ПВХ.

Спорудження штучного ставка передбачає також:

  • додаткові технічні заходи щодо його стійкості — захист берегової лінії від локального руху ґрунтів;
  • забезпечення гідного естетичного сприйняття, як господарями водоймища, так і їхніми гостями.

Ці проблеми вирішуються легко, якщо звернутися до каталогу інтернет-магазину «Басейн-Маркет», фахівці якого готові надати рекомендації, шеф-монтаж робіт або забезпечити клієнтів необхідними формоутворювальними елементами, до яких належать пластикові кромки та стовпчики.

Формоутворювальні елементи — вибір, застосування

Формоутворювальна та захисна кромка, завдяки якій вибудовується та чітко окреслюється межа між узбережжям і водною поверхнею, виготовлена з міцного та довговічного високоякісного пластику.

Задана нею оптимальна форма штучної водойми не порушуватиметься завдяки надійному кріпленню, для чого призначені пластикові стовпчики, висота яких, разом із висотою самої кромки, задасть потрібний рівень водного дзеркала у співвідношенні до прилеглої суші.

Правильно встановлена кромка та її кріплення дозволять побачити майбутню поверхню води до її набору в ставок, і часто це допомагає уникнути неприємностей і неприродних розташувань ставка через неправильні рівні або просідання ґрунту під час експлуатації.

В електронному каталозі на магазинному сайті basmarket.com.ua власник ставка знайде найходовіші зразки цих елементів:

  • поліпропіленові кромки висотою 140 мм при товщині 5 мм, що мають довжину 18 і 24 м;
  • поліетиленові (з вторинного пластику) стовпчики з габаритами 420×40×40 мм.

Ми швидко та просто оформимо покупку, дамо покупцеві можливість вибрати зручний спосіб оплати й організуємо точну своєчасну доставку.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Формоутворюючі елементи саме у нас:
  • висока якість товару
  • різноманітність асортименту
  • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15