Допоміжне обладнання для ставка

Ставкові кормушки для годування риби

Чимало власників заміських будинків з достатньо великою присадибною ділянкою приймають рішення створити на ній штучне водоймище (ставок) для підтримання зовнішньої естетики чи розведення риби. Також в Україні налічується велика кількість промислових ставків, де рибу вирощують у комерційних цілях. У будь-якому випадку власникам слід замислитися про купівлю сучасних автоматичних кормушок, щоб риба могла правильно і достатньо годуватися з мінімальними енергозатратами зі сторони людини. Просто розсипати корм по поверхні води — не найкраща ідея. Точно розрахувати його кількість і рівномірно розподілити по всій території водойми досить складно, а помилки призводять до порушення екосистеми.

Сучасна автоматична кормушка для харчування риби дозволяє не переживати про те, що у воду буде потрапляти надмірна кількість поживи, яку водні мешканці просто не з’їдатимуть. Саме це найчастіше призводить до забруднення водойми, закисання води, появи надмірної кількості мулу. В результаті поголів’я не отримує достатньої кількості кисню, що призводить до різкого зменшення його кількості й інших серйозних проблем. Чималі додаткові фінансові витрати в такому випадку забезпечені.

Кормушка риби для домашнього ставка — особливості вибору і використання

Правильно побудована внутрішня екосистема водойми — ось що найважливіше при розведенні риби. У штучних водоймах мешканці не мають достатньої кількості поживи, тому дозоване годування проводити необхідно. Проте це не так просто, як може здатися на перший погляд — як недостача, так і надлишок корму може стати причиною забруднення водних мас, що призводить до кисневого голоду, зниження імунітету риби до інфекційних захворювань. Всі ці серйозні проблеми допоможе вирішити сучасний зручний у використанні агрегат — кормушка для ставкових риб. На ринку автоматичні вироби представлені широким розмаїттям, тому проблем з підбором оптимального варіанту точно не виникне.

Якісна автоматична кормушка для корму риб у ставках дозволяє точно розрахувати кількість необхідних поживних речовин, час їх подання у водойму. Завдяки цьому можливо:

 • зберегти воду чистою;
 • запобігти замулюванню;
 • не допустити переїдання, недоїдання у поголів’я;
 • значно знизити витрати корму.

Кормушка для годування риби зі ставка може бути стаціонарною чи плаваючою. Вибір завжди індивідуальний і залежить від особливостей водойми, розміру поголів’я. Купити якісні автоматичні кормушки в Україні всі бажаючі можуть в інтернет-магазині компанії «Басейн-маркет». Наші досвідчені консультанти завжди допоможуть зробити правильний вибір моделі.

Кормушка для риби — ціна в Україні

Це спеціальне обладнання не можна назвати надто дешевим, але вартість — далеко не привід відмовлятися від покупки. Якщо ви придбаєте дійсно якісний варіант, він буде служити дуже довго. До того ж, витрачені кошти будуть з надлишком компенсовані можливістю зекономити на витратах корму, збільшити поголів’я риби. Найдешевшими у даній категорії є стаціонарні механічні прилади, але назвати їх дуже зручними чи ефективними, на жаль, не можна. Найкращий варіант — автоматична кормушка рухомого типу з наявністю у комплекті кріплень для встановлення на бортах водойми за необхідності.

Купити якісну автоматичну кормушку для годівлі риби у ставку за прийнятною ціною можна на нашому сайті basmarket.com.ua. Представлені в каталозі варіанти підходять для поверхневого використання, а також можуть занурюватися в товщу води на обрану глибину. Власники можуть індивідуально обрати кількість разів видачі корму, необхідний об’єм. Обрати необхідний варіант можна за наступними параметрами:

 • рівень основної напруги;
 • довжина кабеля;
 • тип живлення;
 • матеріал виготовлення;
 • розміри (довжина/висота/ширина).

Замовлення, зроблені в інтернет-магазині компанії «Басейн-маркет», швидко доставляються в усі куточки країни.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Причини, з яких варто оформити замовлення на Кормушки для годування риби саме у нас:
 • висока якість товару
 • різноманітність асортименту
 • ми займаємось будівництвом басейнів і можемо дати вам експертну консультацію
Ми працюємо з покупцями з усієї України та з радістю доставимо наш товар до будь-якого міста. З більш детальною інформацією можна ознайомитись у розділі - Оплата та доставка.
Наші спеціалісти - професіонали у сфері будівництва басейнів та ставків, ми з радістю відповімо на Ваші запитання, дзвоніть нам за телефоном (067) 490-90-15, +38(044) 490-90-15